Всичко за дърводелството
Здравейте и Честита нова година.
Къде в София предлагат качествен (18мм.)шпертплат и едновременно
с това и качествено рязане?
Търсих с търсачката,но нищо не излезе.
Благодаря.
В Бриколаж има дърводелна за разкрой, пак при тях има такъв шперплат, НО ЦЕНАТА :lol: :lol: :? :?
от plamenhar » нед яну 04, 2009 4:29 pm
Благодаря.В Мосю бриколаж в момента не извършват тази услуга поради повреда на машината ,а и ми се струва че не режат много качествено.
Дори и да режат качествено може да се наложи да чакаш до следващия ден аз като ходих да си купувам плот за кухнята ме предупредиха че плота ще стане за 30-на мин ама ако имам повече да режа чак за следващия ден
На Сточна гара, дето беше 5001 стоки.След тунела посока Х.Димитър веднага в дясно. и след 50м ще го видиш.
1. В М.Бриколаж режат шперплат само в този който се намира на Цариградско шосе
2. В 5001 стоки има различни размери дебелини. Нещо ми се върти в главата около 25 лева лист от 6мм.(това е информация за цената от месец септември) месец, но не съм много сигурен :? :? :? . За рязане се взема на линеен метър срез. Но ако въпреки това отидеш до там ще се радвам да кажеш какви са актуалните цени.
Днес на различни адреси се обаждах,на няколко продавали готови плотове,на други места казаха цена която някакси не ми допадна -за направа на плот с размери 40Х60 см от ламиниран материал с кантоване от три страни от 25 до 32 лв!В 501 стоки на Сточна гара срока беше за понеделник-5 работни дни.
На последното обаждане ми казва че до 10-12 лв ще е всичко-материали ,кантоване и работа.
Отидох в кв.Левски откъм летището ,на ул.Саранци 19.Посрещна ме съдружник на този на който се обадих ,потърсиха и намериха материали,отрезаха,кантоваха и за всичко ми каза 7 лв,дадох 10 лв затова ,че веднага ме обслужиха и мисля че вбъдеще ще ползвам услугите им ако ми се наложи.
Смятам че не е реклама,отговарям точно на въпроса къде да се намери материал и да се отреже.Казаха ми ,че при заявка те си търсят материал,другото е че могат да изрязват вътрешни отвори например както е на плотове за мивки по даден размер.

http://www.obox1.com/index.php?option=c ... &Itemid=28

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=d3e4a8a9 ... itsearch=1
Здравейте
Продължавам да търся шпертлат и нарязване.
В мосю Бриколаж нямат.
В бившето 501 стоки имат някакъв,но трябва да купя цял лист и да го закарам в друга работилница да ми го нарежат,а машината е на 4 метра.
В Лесопласт имат само тополов,но могат да ми го нарежат в Бургас.
В Салекс не предлагат шпертплат.
Дано някой се сети за подходящото място.
Поздрав

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Дърводелство”