• 1
  • 2
Към всяко мнение вече можете да качите снимка. Преди - След
:)

Прикачен файл

IMG_2293.jpg
IMG_2293.jpg (38.08 KиБ) Видяна 20754 пъти

Прикачен файл

IMG_2288.jpg
IMG_2288.jpg (36.81 KиБ) Видяна 20754 пъти
засега това, че ме налегна времето...
гледам че си на границата от две страни

ако не си питал съседи можеш да си имаш проблеми
По принцип се допускат даденв вид постройки до границата със съседното УПИ, но зависи.
Дано да няма проблеми човека.
Очакваме още снимков материал и малко повече обяснения.
Поздрави.
ами разбирам се с съседите много добре, а и не са две граници, а три..., но истината е че всички са много добри и културни хорица...
а бунарчето е в пусков срок 2010г. :-D , а между него и навесчето познайте къде ще се цамбуркам някой ден ... :-D :-D :-D
Е това е мойто райско кътче...

Прикачен файл

IMG_2276.jpg
IMG_2276.jpg (40.54 KиБ) Видяна 20508 пъти

Прикачен файл

IMG_2275.jpg
IMG_2275.jpg (29.07 KиБ) Видяна 20508 пъти
Страхотно се е получило "навесчето" - то това си е цял един хол :-D
Относно границите - наистина знам, че има отстояние спрямо изложенията (север - 3м, юг - 5м), но все пак покрива не е висок и няма да хвърля сянка. Тия дни ще пусна и аз снимки на нашия навес, който е предназначен за парното котле, въглища, дърва, бойлер.
...дотук тая неделя, че тия синоптички са като политиците, само обещават хубаво време, па то пак лошо ... :-D

Прикачен файл

IMG_2296.jpg
IMG_2296.jpg (28.76 KиБ) Видяна 20289 пъти
Exaaaa,то цяло заведение ще стане,че и басейнче,фантазия. :klatsch:
Комина с какво е направен?
комина е правен с обикновенни тухли, но в комбинация с железобетонна колона, две трегерни основи и отлята циментова шапка... а днес поне изпреварих малко дъждеца и се поохлепах достатъчно с тоя асфалт :-D

Прикачен файл

IMG_2297.jpg
IMG_2297.jpg (31.11 KиБ) Видяна 20162 пъти
...търпението му е майката ... :-D

Прикачен файл

IMG_2299.jpg
IMG_2299.jpg (33.97 KиБ) Видяна 20145 пъти
знаеш ли, докато са добрите хорица там, вземи се виж с някой адвокат да ти измъдри един документ за съгласие и вземи мини по съседите с една дамаджана и документа - да ти го ПОДПИШАТ, че като си отидат добрите хорица и дойдат лошите наследници МОЖЕ ДА СИ ИМАШ ДЕРТОВЕ и то доста

ТОВА НЕ СИ ГО ИЗМИСЛЯМ - от опит ти го казвам

СЪБЕРИ СИ ПОДПИСИТЕ ДОКАТО МОЖЕШ - да не стане ОЛЕ МАЙКО

Иначе кътчето ти е супер
благодаря за специалните съвети колега форумист, явно си от хората които е патил и дава реални добри препоръки, но аз си знам дереджето тук, преживял съм го "това" вече ако мога така да се изразя и не очаквам удари в кръста ..., иначе не бих се захванал с подобен проект ..., а и знам как разсъждават хорските очи и уши, да не говорим за празното вакуумно пространство ... :-D
Колега, може ли да кажеш с какво си покрил навеса, каква е тази мушама. Нашия го покрихме с воалит с червена посипка, но ми харесва този как лъщи и как е залепен. Поздравления!
... който е слагал воалит знае, че същият се залепва посредством асфалтов грунд..., та ... първо наредих OSB плоскости, после сложих стодиопорни изолиращи плоскости, след това наковах върху тях обикновен шпертплат, тоест фазер, който впослредствие е намазан два пъти със асфалтов грунд... та сега съм започнал и с газова горелка да поставям воалита..., ама нещо ме налегна и мързела, и празниците със пробването на барбекюто...
:-D
еййй... как да хвана да го завърша, кат хич не ми се пипа ... :-D
...

Прикачен файл

IMG_2300.jpg
...
IMG_2300.jpg (31.72 KиБ) Видяна 14921 пъти
:)

Прикачен файл

IMG_2466.jpg
в тия дъждове вече бива положението ...
IMG_2466.jpg (32.83 KиБ) Видяна 14623 пъти
Евала!!!
Със здраве да го ползваш.Много пиене да изпиете и много мръвки да изядете!
честито

Прикачен файл

112.jpg
112.jpg (77.77 KиБ) Видяна 14494 пъти
мдааа... благодаря на всички за хубавите пожелания и да ви се връща двойно повече в тия трудни времена, особенно на колегата rockwall с тия госпожички :-D :-D :-D
  • 1
  • 2

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Качване на снимки”