Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Гледаме си онзи ден с жената плочки в един магазин, за банята, и си харесахме едни ,за които продавача ни каза че са турски.Незнаех че имало и такива! Но наистина си ги харесахме, та ви моля да ми кажете най-вече за качеството нещо за да преценим дали да ги вземаме.
калебудур-това сигурно е марката,която сте видели,за подовите стават,но стенните са много крехки и със сигурност няма да имат дълъг живот,трошат се като вафли...
това съм правил с турски плочки:

Прикачен файл

011527884-big.jpg
011527884-big.jpg (28.89 KиБ) Видяна 6227 пъти

Прикачен файл

011514600.jpg
011514600.jpg (30.74 KиБ) Видяна 6263 пъти
Малък много грозно бе пич???? Що пусна втората снимка???

За мен турските са ОК , ако нямаш манги естествено.По-евтини са от КАЙ и не по-лоши.
Последна промяна от сола 180 на пон сеп 13, 2010 4:13 pm, променено общо 2 пъти.
абе ефекта е супер,но много са чупливи,грозно със телефона как да е? и що ми викаш малък аз съм 90 кила
я кажи сега защо почна с половин плоча отдолу,поне да беше друг цвят,че част от декора да го играеше...
Според мен плочките на Калебодур са за предпочитане пред тези на КАИ
Съотношението цена/качество е много добро

Плочките от тази тема са на Калебодур

P.S. още инфо
Последна промяна от solo5 на пон сеп 13, 2010 8:55 am, променено общо 1 път.
Аз позлвах за кухнята турски плочки но ги взех не от тука а от Турция и дадох бя кеш за 3 кашончета около 400 лева ! Но има нали знаете плочки и плочки обедил съм се ,че турците има много лоши неща но и много качествени съответно и скъпи за съжеление в Бг се внася само боклука ! Така стоят нещата с всички стоки вк.... и к
Китайските Полските и др....
Турските са по добри от КАИ
Хубавите турски стоки има да ги гони родното производство, проблема е че при нас се внася това дето е е'ф'тинко. Имат страхотни неща но и цената им е такава, което в крайна сметка е нормално.
Имам познати които са с такива плочки за сега не са изревали.
ами за хубави може и да са хубави,ама това ''СЕ'' дето сме длъжни да поддържаме?задавали ли сте си въпросът от какво се произвждат плочките,по-специално глазурата а,освен хубуста,качеството,цената мога да кажа,че плочките имат и радиация,да не говорим за другите показатели за които можем да си скубим косите,показатели за които сме забравили да питаме като сме видели цената...ще ми разправяте вие за KAI модерна европейска продукция с испански линии и технологии.БАЙ ГАНЬОООО вече сме в европа,трябва да мислим и за себе си,не само за джоба!!! :shock:
По принцип на Калебодур са доста добри,с много малки изключения,"Скачай в лютеницата" :wink:
Благодаря ви за отзивите!
Явно доста са навлезнали в България тия плочки!

Подовите бяха на 17.50 лв/кв. 33/33 см.
Фаянса 21.5 лв./кв 20/45 см.
Не се притенявай хубаи са за цената си !

Ето ги мойте и те са турки но 4 кашона 400 лева по нагоре казах 3
грешката е моя ! :lol:

Изображение

Но в Русе неможах да намеря подобни или нещо от сорта само
малките за басейн ми предлагат ! :lol:
genata6 написа:Ето ги мойте и те са турки но 4 кашона 400 лева

Уникални са! :klatsch:
Ще сложа снимка как изглеждат в деиствителност ! :lol:
До момента не съм попадал на кофти качество турски плочки, но никога няма гаранция. Ако знаеш марката коя е мога да ти кажа конкретни впечатления.

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Баня”