Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
от didoni_ » пон фев 28, 2011 8:48 pm
Здравейте,имам нокиа е51,на нея инсталиран скайп,ползвам го но само за писане"чат",разбрах че не може да се говори по скайп с нея,да ви попитам дали на е52 може да се говори по скайп,помогнете моля дали да си купя е52.Благодаря
Че защо да не може? Не може да провеждаш видеоразговори, но за глас би трябвало да няма проблем. Ти някога пробвал ли си изобщо?
Може да се говори по скайп, аз съм също с е52 от 1г. и 6м. и си пронеждам разговори през скайпа, свали си подходящата версия на скайп за твоя модел телефон обаче!!!
инсталираха ми скайпа и ми казаха че мога само да пиша,не може да се говори с е51 не потдаржала такава скорост :?
Нищо де, ти пробвай пък после кажи става ли. Според мене това за скоростта са глупости, но знам ли.
имам Е51 от 2г и половина.със старите версии на скайп наистина не можеше да се провеждат разговори,но плюса при тях е,че бяха много "пестеливи" от към трафик-взимаха ми 0,15лв/час за чатене при 2,40лв/МБ при мтел.
Сега за ъпгрейда:
Влизаш на skype.com/m от телефона,избираш модела на телефона и си сваляш и инсталираш най-новата версия директно на телефона -->честито,вече си имаш и разговори.

п.с. ако няма точно за модел е51,избери близък - примерно е71
tbmtbm написа:имам Е51 от 2г и половина.със старите версии на скайп наистина не можеше да се провеждат разговори,но плюса при тях е,че бяха много "пестеливи" от към трафик-взимаха ми 0,15лв/час за чатене при 2,40лв/МБ при мтел.
Сега за ъпгрейда:
Влизаш на skype.com/m от телефона,избираш модела на телефона и си сваляш и инсталираш най-новата версия директно на телефона -->честито,вече си имаш и разговори.

tbmtbm,наистина ли може да стане това,е71 и е51 е голяма разлика колега :?
didoni_ написа:
tbmtbm написа:имам Е51 от 2г и половина.със старите версии на скайп наистина не можеше да се провеждат разговори,но плюса при тях е,че бяха много "пестеливи" от към трафик-взимаха ми 0,15лв/час за чатене при 2,40лв/МБ при мтел.
Сега за ъпгрейда:

Не е голяма разлика, еднакъв симбиан. И с двете може да се говори от години насам. Да беше пробвал..
dtmf написа:
didoni_ написа:
Сега за ъпгрейда:

Не е голяма разлика, еднакъв симбиан. И с двете може да се говори от години насам. Да беше пробвал..

То не е касно,още я имам,но ако може да ми дадете някоя програма,ако знаете,благодаря
tbmtbm,наистина ли може да стане това,е71 и е51 е голяма разлика колега

и аз се учудих,все пак резолюцията на екрана им е различна,но стана.
това най-малко да те притеснява-модели нокиа бол
от Mega » чет мар 10, 2011 11:16 pm
Не си купувайте Е52 много проблемен телефон. Над 50% дефектирали в първата година. Почти не подлежат на ремонт, ако тръгнат след месец пак умират! Дори не ги продаваме вече. Няма нищо общо със железната Нокия Е51! За добро ви казвам ;)
Пробвай с Е71 , Е51 и Е52 се бъзикат яко, имат дефекти много един от многото са микрофон и слушалка
Mega,да споделиш,кои телефони работят добре със скайпа и нета?Да издържи година две,докато паднат цените на таблетите.
Е51-цата си я купих ведага след като излезе за една торба пари и след известно време си качих "fring".Понеже в офиса винаги е имало wireless мрежа,си го ползвах за разговори,но трябва и другата страна да има инсталиран fring и пак wireless.
от blv » чет ное 17, 2011 10:51 am
Имам Е66 от 2години, говоря по скаип без проблем. Общо взето ми харесва и не ми е давала ядове. И-нет и скаип ползвам през WI-FI. Като цяло ми върши перфектна работа.
bivolan написа:Е51-цата си я купих ведага след като излезе за една торба пари и след известно време си качих "fring".Понеже в офиса винаги е имало wireless мрежа,си го ползвах за разговори,но трябва и другата страна да има инсталиран fring и пак wireless.

Инсталирах тая програма и аз на телефона,но ми иска нещо като парола,някакви празни полета излизат и трябва да се пише нещо в тях
Интернет имам на телефона с помощта на картата на лаптопа,която прехвърлям на него,ако това има значение :?:
аз имах до скоро Е52 и много се радва,че се оттървах от този боклук с хубав дизайн,както по-горе се ковореше наистина за нищо не става е52.Не го купувайте !

а относно темата правил съм разговори със Skype свалена от он-лайн магазина на телефона,но при покритие на WI-FI.
Като отворя "fring" ми излизат празни полета,какво трябва да се напише там?
Регистрация ли да си правя или с името и паролата от скайпа си?
Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете :)

Прикачен файл

snapshot-002.jpg
snapshot-002.jpg (45.41 KиБ) Видяна 2380 пъти

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Мобилни устройства, GSM-и”