Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
от cap » ср апр 19, 2006 11:37 pm
Знае ли някой с какво лепило да залепя тапетите в банята, при положение, че стените са боядисани с блажна боя?
Съмнявам се че има въобще такъв вариант. Виж тези постинги:

Стени баня
от cap » чет апр 20, 2006 10:26 pm
Аз днес ги залепих,но не знам до кога ще са на стената.
от velsi » чет апр 20, 2006 10:32 pm
Доколкото ми е известно лепят се с Хелметекс. Ти с какво ги залепи?
от Стефан » пет апр 21, 2006 8:17 am
Преди 2 години си купих немски влагоустойчиви тапети за банята, на впоследствие се отказах да ги поставям. Сложих си плочки. Но заедно с тапетите си купих и лепилото за тях - продават се в комплект. Не разбирам защо сте си купили само тапети?
от cap » пон апр 24, 2006 4:38 pm
Залепих ги с ц200, и за сега стоят.
браво дано да не се отлепиат :wink:
от onion » ср май 03, 2006 10:28 am
няма да се отлепят с Ц200 , питах и ми казаха че ако е на панела (или там квото е) се лепят с лепило за тапети , ако е боя отдолу с Ц200 и фугите ЗАДЪЛЖИТЕЛНО със силикон да се запечатат!
от mimi » ср май 03, 2006 11:28 am
А какви тапети точно имаш предвид? Аз видях тапети за баня - германски- в Практикер, 25 лв ролката бяха май. И на мене ми трябва за 3-4 години някакво решение за стените на банята.
от ssam2 » пет май 19, 2006 9:46 pm
Аз също мисля да слагам тапети и от други форуми останах с впечатление че положителните страни са повече
Само ме притеснява това че ще ги лепя върху плочките и не знам след време дали няма да се отбележат фугите
иначе тапетите задължително се запечатват със силикон и лепят с някакво немско специално лепило
от myrchak » пон юни 19, 2006 7:13 am
:-D
е убаво де взех тапети -немски
лепило -немско
силикон -безцветен
сега остава Ц200
и кво да натискам ЛИ?
отдолу е с боя
страхувам се да не се отлепят!
кво ша кажете? :-D
бих искал да питам има ли някой който да е лепил тапети за баня в/у плочките директно и имал ли е проблем след това???
аз сложих в тоалетната такива тапети. имаше 5 реда плочки и не ми се занимаваше с къртене затова ги наплесках отгоре. засега няма промблем , надявам се и занапред да е такак

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Баня”