Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
Master_Kenobi - V.I.P.
Не се заяждам, ама...
W123 написа:
А за това къде се местила точката на замръзване,кога щяла да се разруши стената от това че съм сложил изолация вътре и т.н. немога да кажа понеже съм прост шпакловчик а не инжинер и ми е през @@@,аз искам да ми е топло и да плащам малко.
Сега! А кво ше стане утре ми е пак през @@@...

То заради тоя начин на мислене строителството (вкл. и новото) и ремонтите са на тва дередже и форума е ореван от клиенти. Трява да станеш едва ли не спец, за да не те тури някое майсторче на пангара. :|

Както и да е, няма да оправим света. Дайте още мнения ако има и после ще се включа по същество.

А ти, W123, дай нещо повече за тая фуга - колко етажа е блока, на кой етаж трябва да изолираш, верно ли е 20 см, колко е широка сградата, такива неща... Че имам една хрумка, да видим дали си я правил. :)
8180 - майстор
Така,
Здравейте с днешна дата.
Пак ми си ще да напомня - Питането е: "как да си направя вътрешна изолация" и питащият май вече се отчая от нашата "помощ".
Включвайте се по същество тук, а дискусията, действително е по-редна да я преместим.

Моето мнение: МОЖЕШ да си направиш ВЪТРЕШНА изолация.
Материалите - по-твой избор и вторични критерии. Ако избереш вата, предвиди пароизолация (специализирано фолио или найлон) между ватата и гипскартона. При ЕПС търси вътрешни НЕдишащи покрития (шпакровки, грундовие, латекси и пр.)

Колега W123,
Забележи, на питащият това му е 4-то мнение. При твоите 315, сигурно можеше да си му по-полезен, вместо "терминологичните" забележки (лично мнение). :sad:

Тема "как да си направя вътрешна изолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: