• 1
  • 2
Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
plamen6703 написа:
nanev написа:
Здравейте, ползвам темата да попитам за един мой проблем. Откраднаха ми тръбата с разпръсквача на пръскачака за лозе от старите медни пръскачки. Прерових из интернет за резервни части за такава пръскачка и не откривам. Ако някой от вас знае къде се продават такива части за София или открие в интернет да се продават разпръсквачи и удължители нека пише, ще съм благодарен. Поздрави.
Не знам дали ще си заслужава куриерските разходи да ти пусна тръба с единичен и двоен разпръсквач, като си мераклия да ти е тежко...ще ти добавя и още "куча мелочи" :-D Откакто излязоха новите пръскачки не бих посегнал към стара медна пръскачка, но всеки сам си избира какъв кръст да носи :wink:
Не знам каква друга пръскачка да ползвам за ръсене със син камък за това с медната пръскам. За мен си заслужава разхода с куриер и искам да си платя тръбата с разпръсквача. "куча мелочи" това не знам какво точно означава.
Ако предложението важи все още ще съм благодарен.
plamen6703 - майстор
Пусни ми на л.с координатите си за пратка. Пратката ще е от врата до офис или до врата по твой избор. Като отвориш пратката ще разбереш какво е това "куча мелочи" :-D
Син камък и други препарати за лозето ръся с моторна пръскачка, тежи повече от медната пръскачка, но поне отхвърля много работа за кратко време :partyman:
kr1100 - майстор
hidrazin написа:
Крайно време е да се отървеш от този кютюк и да си купиш хубава и лека нова пръскачка.
:partyman:
Хидра ,човека може да е старото поколение и за него няма по-хубаво от старата медна пръскачка.
За сами върши прекрасна работа 1 китаец от 17-20 лв кеф ти с 1 дюза кеф ти с 2 дюзи. Лека, евтина .
За дървета високи само моторна пръскачка бързо и лесно пръскане
hidrazin - майстор
kr1100 написа:
...Хидра ,човека може да е старото поколение и за него няма по-хубаво от старата медна пръскачка....
Е като е от старото поколение то означава че аз се опитвам да му облекча старините... :-D
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "лозова пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: