• 1
  • 2
Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
stefko047 - специалист
Здравейте приятели в форума направи си сам. Настана време лозарско и ми се повреди лозовата пръскачка. Тече като луда (медна) от началото на века.Да я поправям ли или да купувам нова и все пак време на криза е да мина по тънко това е въпроса.Пък като стане виното ще черпя.Благодаря ви предварително
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Има си прекрасни леки пласмасови пръскачки. И децата много им се радват, щото са като гигантски воден пистолет.
А да! Поправката е или по карантииоте (сменят се) или пробита по шев някой - калайец... Но си мисля, че икономически най-изгодно е да я продадеш, с парите да вземеш пласмасовата и да пиеш бира.Само си помисли, колко по-лека е новата ...
Последна промяна от n_a на чет юни 11, 2009 10:25 am, променено общо 1 път.
lenko71 - специалист
stefko047 написа:
Тече като луда (медна) от началото на века.
Баща ми ползва такава, няколко пъти съм сменял гумената мембрана ( друго няма какво да и се развали)
hasko100 - специалист
Купи си пласмасова и забравяш проблемите като течове,мембрани.
:idea: Имам две и съм доволен.Пробай и ти.
stanimir62 - специалист
Аз не виждам смисъл да хвърли тази за 10лв. И да даде 60лв. за нова като тази сигурно иска само да се нагрее тук там да се припои отново или нова гума на помпата за 1,50лв. А за БИРАТА ще пие само продавача на пръскачки.
Здравейте, ползвам темата да попитам за един мой проблем. Откраднаха ми тръбата с разпръсквача на пръскачака за лозе от старите медни пръскачки. Прерових из интернет за резервни части за такава пръскачка и не откривам. Ако някой от вас знае къде се продават такива части за София или открие в интернет да се продават разпръсквачи и удължители нека пише, ще съм благодарен. Поздрави.
hidrazin - майстор
Крайно време е да се отървеш от този кютюк и да си купиш хубава и лека нова пръскачка.
:partyman:
profesionalist_wood - майстор
Ами струва си нова пръскачка,верно пластмасова ама ядовете ми са малко...Като се сетя за медната...ми иде да я сложа на асфалта и да я мина отгоре с фадромата :-D
plamen6703 - майстор
nanev написа:
Здравейте, ползвам темата да попитам за един мой проблем. Откраднаха ми тръбата с разпръсквача на пръскачака за лозе от старите медни пръскачки. Прерових из интернет за резервни части за такава пръскачка и не откривам. Ако някой от вас знае къде се продават такива части за София или открие в интернет да се продават разпръсквачи и удължители нека пише, ще съм благодарен. Поздрави.
Не знам дали ще си заслужава куриерските разходи да ти пусна тръба с единичен и двоен разпръсквач, като си мераклия да ти е тежко...ще ти добавя и още "куча мелочи" :-D Откакто излязоха новите пръскачки не бих посегнал към стара медна пръскачка, но всеки сам си избира какъв кръст да носи :wink:
  • 1
  • 2

Тема "лозова пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: