Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
единак - специалист
Малееееее, е.ати цените...
Не виждам защо трябва да се ходи при фирма, специализирана в изработка на стъпала. Особено дървени. Вски кадърен дъводелец ще ти направи всичко, което си поискаш, стига да му го обясниш правилно.
Не мисля, че има някакви свръхсекретни тайни и технологии, които единствено фирмата Х знае и може да използва, за да се опитва да цеди така бедното население.
hasko100 - специалист
При тия цени и аз щеги правя с гранитогрес.При дървените има вероятост
слет време да започнат да скърцат,неприятно ако се прибираш късно.
silllveto - Майсторица
По-добре си проучи и ти нещата. Може пък да решиш нещо друго. Дървените не би трябвало да скърцат. Ако скърцат, тамън ще чуваш кога се прибира щерката :wink:
Ако слагаш гранитогрес, гледай да не се пързаля. Иначе ще трябва да поставяш лайсни. А това не отива на всяка плочка и е допълнителен разход. Предвиди материал за челата и цоклите. Предполагам, трябва да правиш и замазка, не виждам мн. ясно.
hasko100 - специалист
лайсни се слагат зада не се износва ръба.Май с гранитогрес енай ефтино,и става доста добре.Зависи от майстора малко и донякъде
от избора на подходящи плочки.
silllveto - Майсторица
Да, с гранитогрес е най-евтино. А лайсна може и да не слагаш. Ръбът се оформя с пилене, ако плочката е подходяща за това.
laki1968 - специалист
лайсна не се слага да не се износва ръба и още по малко пък се пили :lol:
laki1968 - специалист
мадам...мойте уважения ама тва са фабрично оформени ръбове :-D
Fortune - специалист
laki1968 написа:
мадам...мойте уважения ама тва са фабрично оформени ръбове :-D
Може да ги занесеш на фирма да ти оформи ръбовете.
apel - напреднал
vasilev написа:
И на мен ми предстои облицовка на стълби но съм решил дървени. Някакви мнения и препоръки
Обикновен мокет - лесно и евтино решение, особено помага за шум на преспускащи деца, не го перем, защото на всеки 2 години слагаме нов. За 16 стъпала излиза под 50 лв. Стилбището го направи един дърводелец преди 4 години за около 2500 лв.
Изображение

Тема "Вътрешно стълбище облицовка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: