• 1
  • 2
Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
masteradmin - майстор
Фугите в мойта баня са със силикон и не са мръднали за 15 години (чисто бели все едно съм ги сложил вчера). Тук е момента да кажа, че е много важно да е санитарен силикон. Аз лично го правих полека като пуснах първо вертикалните фуги от тавана до пода, след това с мокър пръст го вкарваш леко навътреи го изглаждаш. Казах го и на едни приятели и на тях в началото не им се получи, но те си облепиха плочките с хартиено тиксо и що годе стана добре. Това което мога да ти кажа е че преди да пуснеш хоризонталните фуги, вертикалните трябва добре да са изсъхнали.
stiv1961 - майстор
Виж с..я, много фаянсаджии това не го приемат за нормално. Аз както казах не съм спец по тия неща, но фугите които запълних с този силикон от линка не са мръднали по цвят. Останалите фуги запълнени с фугинат за басейни се чисти по-зор от ъгловите фуги/ така каза жената като чисти басейна/ и ми мърмори защо не съм фугирал басейна с този силикон :) .Това не е реклама :)
професионал - специалист
Ако ви чуе Чапара с тоя силикон! :axe: :-D
stiv1961 - майстор
професионал написа:
Ако ви чуе Чапара с тоя силикон! :axe: :-D
Той сигурно в момента е на риба, може да му кълве :-D
boreto1 - специалист
:-D прай ми банята :-D и я фугира с силикон :-D наздраве на именяците
chapara - майстор
Някои май само фугирате :-D , при такава ситуация , лепиме без фугиране :-D :drinkers:
  • 1
  • 2

Тема "Фугиране със силикон?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: