• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
dundurma - специалист
молбата ми към всички е да помогнат със снимки на хубави магазини за плод и зеленчук и да давате идеи за красива направа и обзавеждане на такъв.има вероятност да си работя сам моя магазин(евентуална липса на наематели,а не искам да го давам без пари) и за сега такава ми е идеята.
solo5 - майстор
когато бяхме с Деси на квартира във Възраждане много ми харесваше заленчуковия на ул. Калоян и ул. Раковски (май тя беше)
ще ти наснимам някой магазин като минавам

Изображение

P.S. Защо не си направиш Зоо магазин, макар че на ул. Гурко има 3 :-D
Последна промяна от solo5 на вт сеп 14, 2010 12:30 pm, променено общо 1 път.
niki_sap - специалист
Опитай се да стилизираш сергия от малък пазар - тента в приятни цветове, дървени поставки за щайгите и т.н. Големи табели с цени. Отделно в чужбина съм виждал страхотната идея в магазина да има саксии със зарзават - по-скоро като украса, отколкото за да се берат и продават - например няколко саксии с магданоз, копър, един стрък домат - но истински, а не пластмасови имитации. Всичко показва колко еко, био и т.н. е магазина. В същия ред на мисли - опаковане в амбалажна хартия, хартиени кесии и т.н.

тука


и тука
dundurma - специалист
тъй като нямам снимка на магазина(а и още не сигурно,че наемателите ще се изнасят,но трябва да съм готов)искам да обясня какво предтавлява и как си го представям.магазина е 47кв.м.(отделно има склад) с голяма витрина около 8кв.м. и се намира на оживена улица в бургас.до мен(което е +) има хранителен магазин и ЗЕЛЕНЧУКОВ МАГАЗИН,който е на мой братовчед(няма да ви занимавам с отношенията между нас).та искам да стане красив и приятен за пазаруване-нещо от сорта плодовете да са в кошнички,а не в щайги и кашони.....и тъй като нямам въображение давайте съвети и снимки(било то и от нета) относно стелажи,цветове шаренийки и други.
С 2 леви - специалист
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Плетени кошници с различни форми и цветове?
iveliks - специалист
Ето нещо което е направено от нас това е само визоализациата преди да се реализира проекта.Снимките от обекта трябва да ги потърся .

Прикачен файл

magazin 1.JPG
magazin 1.JPG (14.39 KиБ) Видяна 28151 пъти
ArturDent - Почти Безобиден
Ако не си се занимавал с това или нямаш човек, които се е занимавал - много трудно ще стартираш.
Има много подводни камъни. Първите месеци сигурно ще си на загуба.
Освен това няма да имаш почивен ден. Ще трябва да ставаш доста рано.
Ще трябва да се специализираш или в качествена стока или в евтина.
..... абе ти си знаеш.
dundurma - специалист
iveliks написа:
Ето нещо което е направено от нас това е само визоализациата преди да се реализира проекта.Снимките от обекта трябва да ги потърся .
видях проекта и магазина в нета-страхотен е.поне в бургас такъв красив магази за зеленчуци няма.ако не е тайна колко струва проекта и обзавеждането.цветовото решение,мебелите и особено рецептите по стените са страхотни :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:
артуре ......сигурно си прав ,но ако не опитам няма да съм сигурен дали е щяло да стане или не.на загуба не знам да ли ще съм,защото аз ще работя и жена ми,наем нямам но наистина нищо не разбирам и ще се уча в движение и ТОЧНО ЗА ТОВА ,ако правя магазина искам да е първо красив и уютен,а за стоката ще има и за хора с големи и малки възможности..........................а бе най-добре ще е да си вземам наема,но трябва да съм готов за всичко.
http://acherno.com/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D ... D0%BD.html
ето линка на колегата.
Хицко - специалист
dundurma,
Малко си закъснял с бизнеса, но никога не е късно.
Нямам никакъв опит с подобен бизнес, само наблюдения. И разсъждения, естествено. Имаше хора преди време, които започнаха снабдяването със стар Москвич и ремарке. Снабдяваха от борси, на едро. И продаваха на дребно. В момента имат верига магазини, всякакъв превоз.

Ако започнеш веднъж, връщане назад няма. Важно е да си находчив, и да снабдяваш предимно качествена стока. Не се лакоми за бързи печалби, като надуваш цените. Гони оборота, и подбивай цените на съседни магазини с по-качествена стока на по-ниски цени. Залежала стока преоценявай ежедневно, и снабдявай от нея в по-малки количества.

Клиентите сами ще дойдат.

Като идея - можеш да сложиш на видно място материали за мнения на клиентите. Техните желания, критика, и т.н. Това ще ти е от полза, независимо от негативните реакции. И те са полезни.

Успех!
dundurma - специалист
еми аз за това искам идеи от вас........нали сме едно виртуално семейство.ако направя този магазин и съм доволен,ще бъдете сигурни че и вие сте допринесли с нещо за успеха.идеята на този магазин е не да ставаме богати,а да живеем нормално и като правим ремонти да имаме пари да плащаме на вас майсторите.......бе всички да сме доволни.
.........след като имам материалната база,ще е грехота да не опитам,а и магазина е на много атрактивно място.имам го от 13години,но бях млад и МНОГО ВЕЛИК :datz: :datz: :datz: :datz: и всичко взето като наеми отиваше в СПОМЕНИ.добре,че се ожених и дойде кризата да ни отрезви.................
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "снимки и обзавеждане за плод и зеленчук" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: