• 1
  • 2
Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
estrogen - специалист
Ще е много хубаво ако се отвори един раздел за Алармени с-ми , и да се разисква всичко свързано със тях .
emergency_bg - специалист
направо ви предлагам раздел СИГУРНОСТ, където да се обсъждат врати, сот, ал.системи и разбира се собствени нестандатни идея за да са чувстваме по сигурни в дома си.
masteradmin - майстор
Исках да напиша една статия за това как се монтира аларма и т.н. и сле това са създам форума по темата ама пусто време....
lakom4oo - напреднал
ами алармените системи навлязоха доста вече и са доста полезни в някои случаи това ще е хубав раздел дайте да направим един такъв мисля че ще е полезен
Стефан - майстор
Аз мисля, че няма да се получи добре за сигурността. Защото именно в това е идеята на тия системи - за предпазване от посегателства. Ако се даде схемата, или решението на системата, все едно е ПОКАНА към крадците и взломаджиите.
bibiqn - специалист
Стефан написа:
Аз мисля, че няма да се получи добре за сигурността. Защото именно в това е идеята на тия системи - за предпазване от посегателства. Ако се даде схемата, или решението на системата, все едно е ПОКАНА към крадците и взломаджиите.
Ами да се надяваме че сред нас (във форума) няма такива лица.:) Весела Коледа на всички!!!!
mitko414 - специалист
Стефан написа:
Аз мисля, че няма да се получи добре за сигурността. Защото именно в това е идеята на тия системи - за предпазване от посегателства. Ако се даде схемата, или решението на системата, все едно е ПОКАНА към крадците и взломаджиите.
Аз пък мисля обратното: сигурността на една алармена система не трябва да зависи от това дали е "позната" на крадците или не. Самата алармена система трябва да НЯМА слаби места.
Пък и става въпрос за монтиране на алармени системи, не за разработването им (друг е въпроса, ако като Стефан си си разработил собствена система за сигурност, както става дума в една друга тема, естествено тогава няма да искаш да публикуваш схемата ѝ).
Стефан - майстор
Именно! Не преча на никой да има собствено мнение по въпроса. Аз само изказвам моето.
BanoTheWolf - специалист
Итнересна ще да е тази секция :) Ако може да се поясни и за тия камери за наблюдение дет с РС се връзва. Да се опишат изисквания, качества, парична стойност. Че съм мераклия, гледам в модерното в много къщи хората са си наслагали камери и там има защо! Много от наще събратя са там и ако са ти съседи е малко неприятно :)
mitko414 - специалист
BanoTheWolf написа:
Ако може да се поясни и за тия камери за наблюдение дет с РС се връзва.
Ето един сайт на производител на охранителни камери. Чети.
Ето и на BG.
А за цена -- камера около 400 лв, DVR (устройството, което записва: може да управлява поне 4 камери ) също около 400 + един хард диск по избор.
  • 1
  • 2

Тема "Алармени системи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: