Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
simbion - специалист
shotik написа:
simbion,в темите ,за които си дал линкове,бялата плоскост на стената с наредените инструменти е фазер/пресован картон/ с отвори,не е шперплат или талашитена плоскост.Лошото е,че от много години не съм виждал да се продава по магазини или складове.
Лоша работа :| Бях споменал ако не се лъжа, че съм го виждал като дете (но това беше преди 16-17 години), и след това никъде. Ровя се из интернет за такива плоскости, а виждам само цели без отвори... В крайна сметка може да си играя сам да си го пробивам, но това по натам :) Относно осветлението отдолу мисля, че ако не го направя с ключ да се вкл. и изкл. ще ме постнете в темата "Майстори ментета" :jg: или подобна :-D Та имам в предвид, че естествено е да го изключвам ако ми пречи :roll:
П.П. Мене не можете да ме сложите при "Майстори ментета", защото не съм никакъв майстор :headbash:
rockwall - майстор
9 mm MDF, ламиниран или безцветен,
линийка,
молив,
6-7мм свредло,
бормашина
1 час и .... :supz:

си я имаш същата плоскост, като освен всичко,
можеш да си пробиеш дупките, така както искаш,
ако знаеш предварително как ще са наредени инструментите

Аз го направих върху ПДЧ, очертах инструментите, боядисах очертанията,
пробих където исках и им направих направо закачалки и поставки от медна тел

Сега като се вземе инструмент, празното място показва какъв е
Ще снимам някой ден
simbion - специалист
Благодаря за предложението :) лошото е, че почвам училище и няма да мога да се занимавам поне до края на септември, инъче взех си стойката за масата от заварчика отдавна, даже съм я снимал, но мисля като свърша някой ден (дано да е преди нова година :lol: ) да пусна малко снимки да покажа и аз какво съм измайсторил :)

П.П. Даже ми трябват предложения от какво да направя 2 крака за масата и май ще е по-добре да не пускам нова тема ами направо снимки да кача :)

Прикачен файл

Image133.jpg
Image133.jpg (87.72 KиБ) Видяна 2622 пъти

Прикачен файл

Image097.jpg

Прикачен файл

Image0971.jpg

Прикачен файл

Image135.jpg

Прикачен файл

Image136.jpg
simbion - специалист
Идеята ми е да закача от едната страна рамката за плота на стената с 2 анкера, а от другата да сложа по един крак, всичките 4 ъгъла на рамката са с такива "уши", като се има в предвид, че те ще са обърнати нагоре (посока тавана), така че да може леглото което се образува от Г-образния винкел да държи плота.
Моля предложете какви крака да сложа ?
Аз си мислех за два квадратни винкела по около 0.9-1м, но не знам дали ще е стабилна :?

П.П. Извинете за бъркотията, но това е стаята "склад за момента" стремяща се да се преобразува в "Моят майсторски кът" :weedman: Очаквам предложения :cool:

Прикачен файл

Image134.jpg
Image134.jpg (113.53 KиБ) Видяна 2622 пъти
oho-boho - напреднал
шперплатът се рони и лющи с времето - по-добре фазер тогава
simbion - специалист
По принцип няма да е на открито... Ти за плота ли говориш :?:
Имам едни плоскости от табли на легла, от ракли и незнам още от какво та мисля тях да ги нагаждам нещо :)

Тема "Какво е това ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: