Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
Много често ми трябва помощ за ремонтна дейност, която не мога да свърша сама. Приятели и познати помагат, но и те не могат някои неща. След всеки професионален майстор, който е правел вкъщи някаква ремонтна работа, се налага да правя поправки. Единствено от форумите на Направи си сам съм намирала човек за демонтаж/ монтаж на климатик, който не взе много пари и ми помогна перфектно с работата. Сега пак търся човек, който може да помогне за махане на стари плочки и лепене на нови плочки на малка стена в баня. Накратко, често търся човек, който да помогне с ремонтна дейност, затова може ли във форумите на Направи си сам да има определено място, където човек да намира непрофесионален/ професионален майстор, който да помогне?
VLADO66 - майстор
По принцип във форума не се допуска афиширане на дейности или реклама извън официалната която стои отгоре.Факта че си помолила за помощ е достатъчен някой колега който се занимава с определения вид дейност да се свърже с теб на лични.
ebahti - майстор
Kalinski написа:
където човек да намира непрофесионален/ ............. майстор, който да помогне?
Тва малко на дървено джилязо ми прилича :-D

Тема "Майстор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: