Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
Мнение за сръбски керемиди и цени.предстои ми подмяна на покрив който е 60кв. За сега съм се спрял на сръбски керемиди и се интересувам от мнение за качество и цена
vandu - специалист
Баща ми сменява преди 1 месец , много ми ги нахвали че били добри, но също и спомена че български няма.
kr1100 - майстор
2014 смених на северния скат със сръбски около 60 кв.м. Нямам оплакване.
preslav - майстор
Ламаринени керемиди Lindab - разкриване на стария покрив (около 65 квадрата), смяна на всичката дървения, дублиране на гредите (практически всичките), двойна летвена скара, обличане на комина за около 10 хил. Керемидите идват с всичките аксесоари, фолио, винтове, капаци, мрежи против птици и насекоми, под и над улучни поли, фронтони, снегозадържане и т.н. От доставката до приключване на обекта 7 дена. Не е за пренебрегване, че от покрива се свалиха около 5 тона и се качиха обратно около 600 килограма.
След 14 години ще пиша дали са си изкарали гаранцията.
kozl - майстор
vandu написа:
Баща ми сменява преди 1 месец , много ми ги нахвали че били добри, но също и спомена че български няма.
Не че няма, а транспорта им до София е по-скъп от този на сръбските. По складовете в Бургас има, в София с поръчка.
Преди 2-3 години не беше така, Топливо зареждаше и имаше наличност, но предполагам, че сръбските са по-качествени и новите покриви не се правят с български. Обаче за стари покриви докарват с предварителна заявка.

Тема "сръбски керемиди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: