Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
rusev - специалист
Марката на поялника е. Добри са тези поялници за непрофесионални изпълнения, налепил съм доста инсталации с такъв.
EDI - майстор
Да, вземи си на РАЙДЪР/ЕВРОМАСТЕР/ струват 74 лева мисля, че беше малкия.Има 4 втулки, върши добра работа за любители като нас.И аз и взех, че на вилата ще сменям ВиК-то, но вече го пробвах да лепя за проба.
papogai - специалист
Здравейте!Моля за съвет как да свържа старите тръби /поцинковани със пласмасови или по точно без поялник, със какви тръби ?
panalov - специалист
В магазина ще кажеш че ще правиш връзка с поцинковани тръби и те ще ти предложат .
Ето ти един вид връзка.
Предлагат се и колена и тетки за връзка с поцинковани тръби

Прикачен файл

polipr5[1].jpg
polipr5[1].jpg (5.61 KиБ) Видяна 7856 пъти
papogai - специалист
Нека да попитам защо всички работите със други тръби а не със поцинковани заради резбите или ...?
Spokoiniq - майстор
:wallbash: :datz: :headbash: Майкооо, я виж вестника коя година сме...Ти защо ядеш с нож и вилица?
milanovs - специалист
Колеги тези търби,с алуминиевата вложка ,са удобни за работа но имат 1 малък недостатък.Случва се и то често,да прокапват при самата гаика каде се стяга.Така че тях ги монтирам само при открити исталации,и никога при скрити.Или там каде фитингите са открити,като при парното.

Тема "Подмяна на старите тръби и водомера с полипропиленови?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: