• 1
  • 2
Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
Niky - специалист
Какво ще кажете да обменяме сканирани стари броеве на списание НАПРАВИ САМ.

Има доста интересни статии. Аз лично съм готов да сканирам и направя на PDF доста броеве.

Примерно някой ако има броветете 2000, 2001 година, аз мога да сложа 2002, 2004.
EDI - майстор
Идеята е много добра.Имах всички броеве от 80-те години до 90-те години.Отивам си в къщи/при майка ми и баща ми/ и установявам, че изхвърлили :evil: вестниците, като изрязали само някои статити. :evil: Само, че нямам скенер. :sad:
masteradmin - майстор
Много добра идея аз май също ги имам повечето само се чудя тези от направи сам да не се сърдят .
masteradmin - майстор
Ще се кача до тавана и ще ви напиша кои броеве имам, да почнем да сканираме. Надявам се да помагате :)
Niky - специалист
Ами тия от НАПРАВИ САМ нямат старите броеве за да си ги купиш, предлагат да си снимаш някоя страница за 6 ст на страница?!
Мисля, че са се объркали доста сериоазно.

Да не говорим, че продават старите броеве на корични цени, което ...все пак са стари броеве.

Ще ги сложим на free сървър и готово....да се разправят с тях ако имат желание :lol:

Аз ще почна да ги сканирам едно по едно.
Че все пак скенера е служебен :-D
EDI - майстор
Ето адреса на списанието - http://newteck.orbitel.bg/doitself/.Предполагам, че няма да има проблем с издателите.Така списанието ще стане още по-популярно.
masteradmin - майстор
Добре правя акунт в датата и почвам да го пълня. В понеделник ще ви дам списък с всички списания които имам. За тези които нямам разчитам на съфорумците :)
Niky - специалист
Ето ви един брой на руското списание "Съвети на професионалистите"

Мисля че е доста добро списание.
http://rapidshare.de/files/21144645/SP_2006-01.rar

Пък като решите за Направи Сам ...
masteradmin - майстор
ТЕзи повечето съм ги свалил само се чудех тези djvu файлове как да ги конвертирам на pdf :?:
Kinley - напреднал
Информация за DjVu тук
Плъгин и конвертиране тук
  • 1
  • 2

Тема "Стари броеве на НАПРАВИ САМ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: