Тук ще поместим информация за всички статии които искате да напишем.
piteriv - специалист
Здравейте форумци.Търся да намеря приложението на списание НАПРАВИ САМ-брой 3-4от2001год.Това трябва да са чертежи за направа на пещ с камина/приложение към статията от този брой на списанието/Ако се намери и модератор да качи това някъде тук,смятам,че ще е много интересно за много като мен,които обичат пещена манжа/Апък ,ако някой го намери и реши да ми го прати..... :partyman:
stefko047 - специалист
Здравей колега това за което питаш за чертежи на пещ го има по на долу в форума търси по внимателно заглавието е зидана пещ. Дано го намериш има много интересна информация. Чао от мен.
piteriv - специалист
Намерих я.Но все пак ще се радвам,ако някой пази тези чертежи .Попаднах на статията,но без чертевите,та за това :)
shotik - майстор
В списанията на "Направи сам " от 1993г бр2,стр.8 има "Фурна със скара и грил",1993 г,бр 8-9,стр.28 има"Ъглова камина"
unclebim - специалист
Същата статия с чертежа я има в Направи сам бр. 1-2/2005 г. Сигурно може да се намери в издателство Ню Техник Пъблишинг, ул. Панайот Волов 11, ет. 1, тел. 9434128, 9441906, аз съм го взимал оттам преди година и половина. Ако някой иска, мога да сканирам чертежа и да го пратя.
k_georgiev1956 - специалист
unclebim написа:
Същата статия с чертежа я има в Направи сам бр. 1-2/2005 г. Сигурно може да се намери в издателство Ню Техник Пъблишинг, ул. Панайот Волов 11, ет. 1, тел. 9434128, 9441906, аз съм го взимал оттам преди година и половина. Ако някой иска, мога да сканирам чертежа и да го пратя.
Unclebin, моля те да ми изпратиш чертежите на k_georgiev1956@abv.bg Предварително благодаря!

Тема "Пази ли някой стари броеве на сп.НАПРРАВИ САМ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: