Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ср фев 03, 2021 9:18 pmn.ganev написа:
Трифон П.Трифонов, Знаеш че съм правил доста експерименти въпреки, че отдавна съм се убедил, че " Три дена глупави експерименти спестяват половин час четене "
Да, при всеки случа цитирам твои думи, но се оказва недостатъчно- новопостъпилите не са ги прочели, а искат от вратата, направо за...
n.ganev - майстор
" Пука ми на камината "
Ти го написа :drinkers:
Mcl - специалист
Значи жената най добре се справя, тя като отвори да проветрява та вземе да забрави че е отворила. И при мен няма нужда от тръба. :-D :-D :-D
ср фев 03, 2021 9:28 pmn.ganev написа:
" Пука ми на камината "
Ти го написа :drinkers:
Тъй де, знам аз.

Да не съм голословен, нека се види какво постъпва през вентилатора ми.
https://photos.app.goo.gl/FuRSCHS132zD7hc76
Това е само една от брънките, за перфектно горене.
Ако не ме домързи, утре ще изровя от скраба един вИнтеркулер, да се види, че и там има термостат. В Тунинг форумът това е забранено, хахаааа.
Температурите си остават за посветени, че да не се открехне народа повече, отколкото е достатъчно.
n.ganev - майстор
Туньо, не забравяй че тук дето пишем сме Поредните Търгаши!
На мен пък ми пука на черупката- аз съм от инкубатора- ШМИЦ.
Който има нужда от информация- тя е тук и ще я намери.
На който му се лала, да си лала!
filmatoplo - майстор
:) Да вляза ли в темата и да я обърна за седмица две ,с нови повреди ,ай нека си живее камината. :)
чет фев 04, 2021 6:32 pmfilmatoplo написа:
:) Да вляза ли в темата и да я обърна за седмица две ,с нови повреди ,ай нека си живее камината. :)
Ти си смазвай редовно валандъра, че ше ти дода на гости!
Redji83 - помощник
Здр. отново трети проблем се появи на камината,препълни кошничката с близо три килограма пелети и никаква грешка ,аларма не изписа.На какво може дасе дължи това?
Mcl - специалист
пон фев 08, 2021 7:37 pmRedji83 написа:
Здр. отново трети проблем се появи на камината,препълни кошничката с близо три килограма пелети и никаква грешка ,аларма не изписа.На какво може дасе дължи това?
Когато се е запалвала е вдигнала температурата на димните и е влезнала в разгаряне. Но не е имало жар за да се разгори. И те така докато паднат димните под температурата на водата все ще си пуска пелети.

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: