• 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте, за да не пускам нова тема пиша тук.
От скоро имам GF 30kw, обаче не мога да се оправя с настройките. При пускането с фабричните настройки ми дава грешка E40, а при промяна на настройките на ,,Сензора за въздушен поток” А24 от 2 на 0 тръгва, обаче по някое време изписва грешка Е08, не може да регулира вентилатора. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да помогне или да даде точни настройки за GF30kw :? :vom:
Здравейте, за да не пускам нова тема пиша тук.
От скоро имам GF 30kw, обаче не мога да се оправя с настройките. При пускането с фабричните настройки ми дава грешка E41, а при промяна на настройките на ,,Сензора за въздушен поток” А24 от 2 на 0 тръгва, обаче по някое време изписва грешка Е08, не може да регулира вентилатора. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да помогне или да даде точни настройки за GF30kw :? :vom:
nanobanano - специалист
Здравейте. Спрял съм се на ПЕЛЕТНА КАМИНА GF 12kW СУХА. Цената е 1300 лв и не мога да разбера трябва ли ми допълнително горелка или там нещо друго или тя си има всичко, което и трябва за да работи?
Krasi_S - специалист
Има си всичко вградено.
12kW е сериозна мощност, ако ще отоплявате голяма зала е ОК, ама за жилище може да се окаже прекалено голяма и да не Ви хареса разхода после. Ползвам 8kW (суха) и се отопляват успешно около 40кв.м. (хол и две спални).
nanobanano - специалист
Благодаря. Хареса ми цената и това че мога да я взема от място без чакане. Но това с разхода не ми допада, впредвид, че става въпрос за неголямо помвщение.
колеги някой има ли копирана тази прослувута карта на голдън файър вип горелка миналата година я купих но имах още дърва и сега викам чакай да я включа и бааамм изненада умряла сд-картата обадих се на тия нещасници да ги питам как може чистонов продук да не работи и те ми казаха че трява да си закупя нова карта срещу 40 лева реално тъкмо я разопаковах и я вклювам и тя не работи съответно отсреща ми казах да пия студена вода че не била минала първоначална настройка след което им се измях и попитах как може да се пусне първоначална настройка на нещо което не работи общо взето ми казаха да пия студена вода та ще съм благодарен ако някой клонира тая карта и прати файла
ако никой я няма ще ч купя клонирам и пусна безплатно за да може да не клатаят така клиентите си повече и болтче няма да си купя от тези
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78

Тема "ПЕЛЕТНА КАМИНА GOLDEN FIRE мнения и отзиви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: