Най - вълнуващия въпрос зимно време.
dragozow - майстор
Здравейте, какво ви е мнението за малките плоски бойлери? Трябва ми нещо около 30 л, мястото е в една тоалетна метър на метър, имам изкарани изводи, кранове и ток на отделен предпазител 20А. Трябва ми за къпане 15-ина дни годишно като няма ТЕЦ, защото ми писна с канчетата и бързовара. Имате ли мнения за такива бойлери? Не са много разпространени и за това питам. Стават ли, не стават ли, някой ползва ли. И ако може да не е за 500 евро разбира се.
chapara - майстор
ср юни 24, 2026 9:07 pmdragozow написа:
Здравейте, какво ви е мнението за малките плоски бойлери? Трябва ми нещо около 30 л, мястото е в една тоалетна метър на метър, имам изкарани изводи, кранове и ток на отделен предпазител 20А. Трябва ми за къпане 15-ина дни годишно като няма ТЕЦ, защото ми писна с канчетата и бързовара. Имате ли мнения за такива бойлери? Не са много разпространени и за това питам. Стават ли, не стават ли, някой ползва ли. И ако може да не е за 500 евро разбира се.
Разходи се до магазина на ,,Шишков''😉
MamaMy - майстор
Защо? Да ги псува лично ли? :lol:
Забрави за плоски бойлери. Всички водосъдържатели са цилиндрични. Включително и в плоските бойлери. Това значи, че губиш целия обем извън цилиндър с диаметър колкото дебелината на бойлера.
Сложи си нормален 30л бойлер, но го монтирай до сами тавана над тоалетната чиния. Така няма да си блъскаш главата в него, а предпазния клапан ще му писнеш едно силиконово маркуче да капе в тоалетното казанче за да не мокри отдолу.

Изображение

153€ 1.5 kW, емайлиран водосъдържател. Ползвам го 15г като го взех втора употреба на 10 :-D

В ЕМАГ ма Електролукс на 118€

Тема "Малък плосък бойлер мнения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: