Няма проблем за циркулациота стига да си спазил условието,,Напора на помпата да е поне с 10% по голям от този кото се получава при монтажа на панелите и ДС„ ?Пропилена не е отровен затова се ползва той а не антифриз за кола!
Последна промяна от saraneron на нед апр 05, 2015 8:49 pm, променено общо 1 път.