Колега вземи си едно 20 киловатово грейко и не се занимаваи с глупости. Българско, лесно за поддръжка, и да стане нещо с горелката има части във всеки един дистрибътор, и гори всякакви пелети без никакви затруднения.
stojan83 написа:Колега вземи си едно 20 киловатово грейко и не се занимаваи с глупости. Българско, лесно за поддръжка, и да стане нещо с горелката има части във всеки един дистрибътор, и гори всякакви пелети без никакви затруднения.Зе ми го от клавиатурата
Това щях да напиша и аз, не че полските котли и горелки са лоши, но в България цените им са космически, поне на Пела.