Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ще правим локално парно с камина с водна риза. Въпросът ми е от какъв материал да са тръбите? Благодаря предварително за отговорите!!!
LazarGanev - "Велик майстор"
Който плаща - той поръчва музиката! :)
dmi - специалист
Според мене - мед
rusev - специалист
И аз това си мислех да предложа, ама дали му стиска на човека да даде над 20лв/м.л.
Takezo Sensey - модератор
според мен , златни или в най лошия случай ...сребърни , ако са PEX-AL-PEX , не става ли :?
bbb - помощник
Здравейте, за да не пускам нова тема ще го напиша тук. Ако цялата инсталация е направена с PEX-AL-PEX ф16 и захранването за серпентината на бойлера ли трябва да е с ф16. Питам защото е направено точно така, а в магазина от който купих котлето и помпата ми казаха, че бойлера трябва да се върже с ф20. Благодаря предварително. Системата е отворена.
Bobivan - специалист
bbb написа:
Здравейте, за да не пускам нова тема ще го напиша тук. Ако цялата инсталация е направена с PEX-AL-PEX ф16 и захранването за серпентината на бойлера ли трябва да е с ф16. Питам защото е направено точно така, а в магазина от който купих котлето и помпата ми казаха, че бойлера трябва да се върже с ф20. Благодаря предварително. Системата е отворена.
Да!!

Тема "? за тръби на локално парно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: