Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Чаро - Акълия
немой с рого... :)
кат не ти е приятно тука не влизай !!! във форума има доста изписано за подово отопление... ако беше прочел.....
никой не е правил подово на кучешка кошарка до сега- сигурно за тва няма мнения :)
пък и кво му е по-интересното на въпроса???
чети повече и по-малко се закачай......така нищо няма да постигнеш ......
ако искаш да не получаваш предписания - хвани некой дет разбира, да ти го направи....да не мислиш че някой е измислил по-добро от предписанието на производителя????
dios - напреднал
Последно и повече не влизам в този форум,само за уточнение.1Попитах съвсем ясно как да направя нещо,започна се кво е кучето ,що ще му правиш подово и други които нямат нищо общо с въпроса.2Прочетох всичко написано за подовото никъде нямаше указано растоянието от датчика до терморегулатора дали има значение,вида на изолацията също/става въпрос за най подходящата/ затова питам допълнително.3По интересен е защото освен един отговор всички останали нямаха нищо общо с питането.3Точно защото ми го правиха майсторци с голямо самочувствие и големи претенции към материалите/то не бяха електронни програмируеми регулатори,всичко съответно на DEVI уточнявам БЕШЕ защото след 30 дена се наложи да разбия всичко защото не работеше а разбиването не е приятно.А и след като им казах че произведението им не работи ми донесоха от 9 кладенеца вода само и само причината да не е в тях.Та така ,доста разбиване падна и затова сега съм решил без майсторци.Благодаря за съветите.
маречков - специалист
dios написа:
Последно и повече не влизам в този форум.
Форума е много добър, не се ядосвай толкова на шегичките и закачките, навсякъде ги има. Тук обаче има и много изключително компетентни хора, които за жалост влизат рядко, сещаш се защо.

Тема "Малко по интересен въпрос" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: