• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Гост
здр. тука се гръмна един скоро ,не е за разправяне . Ти си в час очевидно .Що не слагате антифриз или спирт, да не е да мирише ? повдигаики така малко грубо въпроса ,дано чуе някои . Проблема според мен е че не е изолиран случаи - да се самоубиеш от простотия.
masteradmin - майстор
Е според вас за какво служи разширителния съд ?
Osiris - специалист
masteradmin

Той точно си служи по предназначение ама има всякакви гадове дето са готови да ти вземат парите на всяка цена моите тръби почват о 1 цол и повечето са на 1/2 докъто съм виждал същата система с по-дълги тръби но незнайно защо са по тънки и така докъто водата във ризата завира от средата нататък системата е студена поради нарушената цирколация и когато тънките тръби замръзнат или по някъкъв начин се запушат разширитела престава да действа а в запушената част налягането става все по голямо и собственика на такава бомба реши че му е студено и сложи допълнително гориво има Бууум после и на мен ми е трудно да си представа какво мазало става :oops:
От друга гледна точка трабва постояно да подържаш огънчето цяла зима
а когато камината загасне вечер и някой умник спре помпата за да пести ток и широките тръби пак могат да замръзнат или парченце лед да тръгне от някой радиатор картанката става същата има си хубави страни но и капризи аз дори съм я изидал отвътре с бели тухли за да не ми завира водата и така няма пълно щастие :wink: :oops:
  • 1
  • 2

Тема "Камина - Дали... ???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: