• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bibiqn - специалист
Схванах бай гроздане :).Гледах няколко модела единият е така а другият е равен посредата с дупка за газовите.Добих представа и на пролет ще започна модификации :).Само незнам дали трябва да сменя отзаде присъединителните тръби сега са 3/4 и захранвам 3 радиатора ,но ако сложа и езика ще увелича мощността на ризата ,но дали няма да я спъва тия 3/4?Как мислите трябва ли да сложа 1 цол ?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
За "спъването" Имаш някакъв флуид (вода?), имаш някаква помпа, имаш площ на отвора... сметнис си дебита. Другото са приказки "каза ми/ подочух/ мисля си ..."
Тук по едно време имаше специалист по отоплението с опит и таблици...
BaiGrozdan - специалист
bibiqn написа:
Схванах бай гроздане :).Гледах няколко модела единият е така а другият е равен посредата с дупка за газовите.Добих представа и на пролет ще започна модификации :).Само незнам дали трябва да сменя отзаде присъединителните тръби сега са 3/4 и захранвам 3 радиатора ,но ако сложа и езика ще увелича мощността на ризата ,но дали няма да я спъва тия 3/4?Как мислите трябва ли да сложа 1 цол ?
На "прити" до 13 кв./водна риза/ са 3/4.Моята 17кв. е 1 цол.Сам си реши.
bibiqn - специалист
[/quote]
На "прити" до 13 кв./водна риза/ са 3/4.Моята 17кв. е 1 цол.Сам си реши.[/quote]
Това ме интересуваше.Мерси много.
  • 1
  • 2

Тема "Нагар!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: