Най - вълнуващия въпрос зимно време.
stoyanstoyan - специалист
Забравих да кажа че котелът е пиролизен . Бих искал да знам дали резултатът наистина е добър или по скоро компромисен ,защото ако е второто и разходът няма да е добър си губи смисъла . Иначе ако се получава добре чакам оферта ,може и на лични.
filmatoplo - майстор
Ползва се Кпд на топлообменника на Атмоса изцяло ,колко е по каталог 87% .не помня точно.В момента Атмоса как е свързан има ли термовентил на входа му ,тоест да не влиза вода с температура по малка от 55-60 гр .
stoyanstoyan - специалист
Доколкото разбрах има трипътен вентил ,само че бил на изхода на котела ,поне така каза баща ми. Въпросът ми е колко би излезнала една добра преработка и поставяне на хубава горелка към него.
димитар кисиов - специалист
оферта без оглед е несериозна
mitashki911 - специалист
stosto обажда ли се в "прословутата" фирма ерато с невероятно здрави и качествени неща /която само обещава хубави неща , ама друг път / . Ти си имал късмет да работи три сезона без проблем все пак това си е постижение за тях .
mitashki911 - специалист
stoyanstoyan написа:
В никакъв случай не искам да звучи като заяждане,ама как да си купя котел и горелка от представител който дори не знеше че имат такъв котел. То е направо абсурдно и смешно ,на какъв сервиз и какво обслужване може да разчитам тогава. Да се надяваме че вече не е така,че на баща ми трябва да му се взема може би само горелка та предстои да видим. :)
Не се кахъри моята от ерато 2 пъти се чупи за няма и година по1 месец я влачат за ремонт понеже са "най - добрите" в България представителя им знаеше какви продукти имат , но гаранцията я изпълняват по закон не бързат за никъде нищо че е зима оправяй се както можеш .
mitashki911 - специалист
filmatoplo написа:
Какво и се чупи .
Нещо по платката
rosso666 - специалист
Четвърто поколение не беше ли швейцарска разработва би трябвало да са качествени ама явно има и дефектни
LazarGanev - "Велик майстор"
rosso666 написа:
Четвърто поколение не беше ли швейцарска разработва б
Шведска :)

Тема "Котел на пелети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: