Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Май Пелетерм печели ,не откривам за сега нещо да го конкурира .И ако бъде избран то ще изискам - пуск и 2 год подръжка от производителя.Защото тук таме слушам ,че прави номера така,че - момчета елате и го пуснете,настройте и поддържайте с договор.
brassSob - специалист
нед яну 03, 2021 3:12 pmfilmatoplo написа:
Май Пелетерм печели ,не откривам за сега нещо да го конкурира .И ако бъде избран то ще изискам - пуск и 2 год подръжка от производителя.Защото тук таме слушам ,че прави номера така,че - момчета елате и го пуснете,настройте и поддържайте с договор.
Аз така направих с 500 kW на Бърнит. Котел гръцки близо 600 kW, горелката Бърнит 500 kW. Дойдоха, пуснаха и поддържат.
filmatoplo - майстор
Дано да имат такава опция,каквото стане да пялат колата и да идват веднага,няма събота ,няма неделя -едва ли.
brassSob - специалист
пон яну 04, 2021 8:57 amfilmatoplo написа:
Дано да имат такава опция,каквото стане да пялат колата и да идват веднага,няма събота ,няма неделя -едва ли.
Не не, представител за събота или неделя абсурд. Аз където слагах има още два нафтови. Единия беше резерва на другия.
syncho - майстор
нед яну 03, 2021 3:12 pmfilmatoplo написа:
Май Пелетерм печели ,не откривам за сега нещо да го конкурира .И ако бъде избран то ще изискам - пуск и 2 год подръжка от производителя.Защото тук таме слушам ,че прави номера така,че - момчета елате и го пуснете,настройте и поддържайте с договор.
Не знам защо изобщо се гледат доставчици без сервиз. Аз имам опит с тези турските, които ти показах. Имам монтирани доста големи мощности и не съм имал кой знае какви проблеми, а вносителя си реагира доста адекватно при гаранционни и извънгаранционни проблеми. Ти си решаваш в крайна сметка.
filmatoplo - майстор
Знам от опит ,че никой работа не върши,големи сме само докато продадем -след туй си един от всички псуващи на опашка. :wink:
чет яну 07, 2021 10:45 amfilmatoplo написа:
Знам от опит ,че никой работа не върши,големи сме само докато продадем -след туй си един от всички псуващи на опашка. :wink:
Нормална практика, Филматори. Само не знам, как така, за толкова години преход, не се нахраниха, та не се промени манталитета на "малкият и среден бизнес". Да е лоялен към клиента, към служителите......
Хм, кога ще ги стигнем................................................................. японците?!!
filmatoplo - майстор
:wink: Някога ,но не сега.Ей как не чуха бе ,как не чуха -от къде хубави котлета 15-20 киловата ,тц тц тц .Ся да си чукам главата какво да се избира .
ndg - помощник
чет яну 07, 2021 10:45 amfilmatoplo написа:
Знам от опит ,че никой работа не върши,големи сме само докато продадем -след туй си един от всички псуващи на опашка. :wink:
Има и изключения: Аз ползвам вече 4 години с Peleterm V2 M01 и съм доволен от котела и от дистрибутора, който ми го инсталира и поддържа. Нямало е ко знае какви повреди - една изгоряла запалка и един датчик за светлина дето отчита има ли огън. Взех си резервни и ако се наложи - сам ще ги сменя.
filmatoplo - майстор
Да ,това са му болките ,има и още ,ама като цяло бива.

Тема "Котел на пелети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: