Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Antonii - майстор
Незнам за кой град става въпрос, но в Перник е същото.
Ако очаквате някакво компетентно мнение по някакъв въпрос за газоснябдяването, то тук във форума е по вероятно да го получите.
Иначе онези в офисите си мислят, че газта до потребителя идва в течно състояние.
plastkomfort - специалист
Имам въпрос.
Ако статия термостат е настроен на 22гр.а котела на 50.При достигане на зададените 50 гр котела ще изключили или ще си смъкне киловатите?
Vitrix 3-20.5
LazarGanev - "Велик майстор"
Първо ще си смъкне киловатите на минимум (това го прави и всеки котел на дърва с термостат със синджир), а ако и при минимална мощност температурата продължава да расте над 50*С, тогава ще спре. Ако преди това достигне стайната температура също ще спре. Ако стайният термостат е модулиращ и радиаторите са големи, тогава няма да гони изобщо зададената температура на водата, а ще си работи на ниска температура, за да не изключи по стайна.
plastkomfort - специалист
Tybox 137 дали модулира?
LazarGanev - "Велик майстор"
Не, трябва да е на Immergas, и то не всички модели
plastkomfort - специалист
На immergas e .

Прикачен файл

IMAG0017.jpg
plastkomfort - специалист
Да си прекараш газ е по-трудно отколкото да си извадиш виза за САЩ.
Трети месец ги чакам от ОВЪРГАЗ да ми монтират разходомера и още нямам май ще трябва да купувам пелети.Ако някой мисли да минава на газ да почва процедурата от сега белкем догодина по това време нещата се случат.
Последна промяна от plastkomfort на ср окт 03, 2018 7:34 am, променено общо 1 път.
LazarGanev - "Велик майстор"
Не знам защо е така при Вас, тук стават бързо нещата. В твоето положение, със съществуваща инсталация за 10-на дни може да ползваш газ - проектиране, изграждане, озаконяване, загазяване, пуск. Само да има кой дс плаща.
plastkomfort - специалист
Ми аз съм платил всичко и пак няма. :?
ESPACE - майстор
вт окт 02, 2018 8:31 amLazarGanev написа:
Не знам защо е така при Вас, тук стават бързо нещата. В твоето положение, със съществуваща инсталация за 10-на дни може да ползваш газ - проектиране, изграждане, озаконяване, загазяване, пуск. Само да има кой дс плаща.

Desiree - еееееее?

Тема "Проблем при отопление на газ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: