Най - вълнуващия въпрос зимно време.
plastkomfort - специалист
Имам въпрос към Лазар Ганев.
Седем години се отопляват на пелети и съм доволен но ми писна всяка година да търся транспорт пък кой да помага за преборване съответно и добра цена на пелети.Затова реших да мина на газ.
Отоплявам два етажа по 115 квадрата повече от 5тона иглолистни пелети не съм ходил сега месшя да сложа котел Vitrix 20 tt.
Дали на газта ще е то скъпо или ще са на кантар сметките?
LazarGanev - "Велик майстор"
Със сигурност ще е по-евтино на газ. При добра инсталация може да падне на 50% от сегашните разходи. Чакам отзиви :)
plastkomfort - специалист
Как ще е по-добре да се управлява стаен или с термоглави?
LazarGanev - "Велик майстор"
Най-добре комбинирано
plastkomfort - специалист
А за избора на котела какво е мнението?
LazarGanev - "Велик майстор"
Тук съм пас - не работя с марката и нямам поглед върху модела.
Аз кат разпраам на дърварите и въглищарите да прескачат пелетите, /по възможност/ ни ма слушат.
Се някога човек пораства и даже и да не му е дошъл акъла, кокалаците си казват думата.
Въпреки информацията за поскъпване на природният газ, ако имах финансовата възможност, бих се отоплявал на газ, особено осъзнавайки факта, че в следващите 5 години губя възможността за газифициране.
Лазаре, туй е главната ми отоплителна мечта.
fbr - майстор
В петък имах среща с газовите разпределители в моя град, и останах с много лоши впечатления. Електроразпределителите ряпа да ядат. С ченгел им вадиш думите от устата, имах чувството че са сложени да те гонят от офиса им. Ще наблегна на кокалите си, но няма да се оставя да издевателстват над мен.
LazarGanev - "Велик майстор"
Е кво толкоз им се връзваш, отклонение имаш ли на оградата?
fbr - майстор
Не беше за мен, а за шурето, на когото вертикалния щранг минава по стената на тоалетната му (в блок е). И понеже е в Германия, шуренайката ме взе за консултант.

Тема "Проблем при отопление на газ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: