• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Днес един приятел ме помоли да му подменя 2 крана че ги прегрял , купил едни измислени кранове и ракори , подмених му ги че студа започна , нямам им вяра на тия съмнителни части -като напълни инсталацията ще видим :lol:Аз ползвам ракори с едно отворче -много са сигурни.ЕММЕТИ . :wink:
srusev - специалист
Е ти си майстор, а аз ....

Леле тоя атмос е голяма работа навънка е -3, а аз съм си по тениска, разхода не се е покачил, а даже колкото повече опит добивам толкова повече го оптимизирам. Даже като го гледам колко харчи въобще него мисля, като свърши дозареждам, докато газта си беше едно следене на таблото. Сега да видим налято една изолация ако мога да монтирам, ще стане :oops:
maxuel82 - специалист
filmatoplo написа:
Ако е прегрявано , пръстена се впива в тръбата и престава да стиска добре връзката , .
Ей и този момент ли го има :? Добре че си направих цялата инсталация с медни тръби :idea:
filmatoplo - майстор
Максоеле :) направо се спаси със медта , тия белите тръби -неща да ги гледам .Който има възможност , да си монтира мед и да си гледа кефа . :wink:
srusev - специалист
Поизправих тръбата, където е снадката и проблема изчезна. :lol:
filmatoplo - майстор
Русев това е да си майстор :) пооправяш туй-онуй и готово .
srusev - специалист
ЕЕ така е, даже още един радиатор вързах днес, дет се вика днеска трябва да празнувам с майсторите празника им.
Честит празник на всички майстори! ~:partyman:
filmatoplo - майстор
Тия дни все ремонти , и карам на калчища , че резбите мокри с чернилка от радиаторите , лепилото при нови и сухи материали . :wink: Сега пък на новия обект -лепило неще че е вопровод :lol:
maxuel82 - специалист
filmatoplo написа:
Сега пък на новия обект -лепило неще че е вопровод :lol:
Че на водопровода какъв му е проблема :-D да се ползва анаеробен уплътнител :?
filmatoplo - майстор
Водопровода е от полипропилен :lol:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16

Тема "С какво и как уплътнявате" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: