• 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 104
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Svezar - специалист
nataliq написа:
И ние живеем в къща и доскоро имахме камина на дърва. .......Преди седмица си купихме елетрическа камина ........Надявам се, че ще останем доволни и както досега, ще се събираме пред камината вечер на чаша вино.
Извинявам се за сравнението,но това ми звучи като " До скоро спях с модел на бельо,тя обаче ме напусна ,и си купих гумена кукла която много прилича на нея,надявам се секса да е все толкова хубав..." :-D
Svezar написа:
nataliq написа:
И ние живеем в къща и доскоро имахме камина на дърва. .......Преди седмица си купихме елетрическа камина ........Надявам се, че ще останем доволни и както досега, ще се събираме пред камината вечер на чаша вино.
Извинявам се за сравнението,но това ми звучи като " До скоро спях с модел на бельо,тя обаче ме напусна ,и си купих гумена кукла която много прилича на нея,надявам се секса да е все толкова хубав..." :-D
Невероятно и на място. Прекалено са стилиризирахми (стерилизирахме) с тая европедернизация.
Поздрави!
Keresteliev - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
[.....Невероятно и на място. Прекалено са стилиризирахми (стерилизирахме) с тая европедернизация.
Поздрави!
Аз пък не можах да разбера каква е връзката с "електрическата камина" и "европедернизация"та?

:lol:
[quote="Keresteliev"

Аз пък не можах да разбера каква е връзката с "електрическата камина" и "европедернизация"та?

:lol:[/quote]
Писал съм назад, ще повторя.
Топля се основно с котел, дето гори пелети. Допълнително и редовно, паля една печка на дърва. Не ни пречи да пускаме прахосмукачка и да метем с метла.
Топлил съм се, някога, с акумулираща печка изгрев. На ток бе, Керестелиев. И климатик съм ползвал.
Модерно и стилно е, предполагам за някого, но в къщата си и живота си имитации не търпя. Въпрос на стил, Керестелиев.
Keresteliev - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
....Модерно и стилно е, предполагам за някого, но в къщата си и живота си имитации не търпя. Въпрос на стил, Керестелиев.
Добре де Трифоне, ама не можах да разбера каква е връзката с "европедернизация"та?

:?:
Keresteliev написа:
Трифон П.Трифонов написа:
....Модерно и стилно е, предполагам за някого, но в къщата си и живота си имитации не търпя. Въпрос на стил, Керестелиев.
Добре де Трифоне, ама не можах да разбера каква е връзката с "европедернизация"та?

:?:
Държа на традициите, нашите, български. Светът се променя, става потребителски, временен, имитиращ...Вино пред камината...
Може да съм старомоден, но не е задължително да ме разбираш.
Поморийския го каза много точно.
Ако продължаваш да пишеш, нека е по темата, и ...да ти е топло!
Keresteliev - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
...Ако продължаваш да пишеш, нека е по темата, и ...да ти е топло!
Ами ... топло ми е, не се оплаквам и не искам помощ за топлото, както са 80% от актуалните теми в момента.

п.п. Не ми стана ясно все пак за "европедернизация"та, ама нейсе!

Тури му пепел ...

:lol:
Boyan - специалист
Електрическата камина е като картина .
Ако е калпава е нещо като кич. Ако е хубаво направена може да придаде стил и дори уют .
Може би колегата Трифонов е виждал повече от първите .
Със Европедиризацията мисля , че не искаше да обиди някого . Не е лош човек .
Просто израз на това , че в последно време търсим лесните решения .
Но това според мен пък не е нещо лошо .
Не съм съгласен , че труда е създал човека . Според мен е бил мързела .
Представете си как си лежи маймуната под ябълково дърво и си чеше...
Яде и се ябълка . Ама я мързи да се катери .
Протяга се , взема пръчка и си сваля ябълка . И така от мързел на мързел и ето ни нас .
Tzinata - специалист
Boyan написа:
Не съм съгласен , че труда е създал човека . Според мен е бил мързела .
Представете си как си лежи маймуната под ябълково дърво и си чеше...
Яде и се ябълка . Ама я мързи да се катери .
Протяга се , взема пръчка и си сваля ябълка . И така от мързел на мързел и ето ни нас .
Е те тая мисъл много ми хареса.Потия форуми се ражда истината. :partyman:
optimeon - специалист
Ние се отопляваме с парно и пускаме климатик
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 104

Тема "С какво се отоплявате" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: