• 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 104
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
naster - майстор
При мен нещата с газа се замъгляват. Съседът ми по ограда има тръба, изведена пред имота му. Аз нямам и се обадих на Газ Оувър. Ще посетя клиентски център, за да подам заявление, да ме включат в инвестиционната си програма за 2019. Каквото и да означава това. Очевидно, магистралата завива на Т-бразното точно при съседа и поема надолу към по-малките номера на улицата...
LazarGanev - "Велик майстор"
Таблото на съседа далеч ли ти се пада?
naster - майстор
5-6 м от границата с моя имот.
LazarGanev - "Велик майстор"
Е, то тогава може да мине по неговата ограда (външно или вкопано), няма смисъл от ново отклонение. Ама трябва да дойде техен човек да го види на място. Според мен може да стане и за този сезон.
naster - майстор
Той дори не е закачен - само пластмасовата тръба стърчи. Проблемът е, че си асфалтира миналия май за сватбата на щерка му... Аз зор за след 2 месеца да стане нямам, въпросът е до другата есен примерно да успеят. Ще се опитам да ги омая нещо в офиса да пратят някого да каже кой какво кога...
LazarGanev - "Велик майстор"
Нищо, че е асвалтирано, може да мине по оградата
idealist - специалист
ср окт 24, 2018 6:53 pmnaster написа:
Той дори не е закачен - само пластмасовата тръба стърчи. Проблемът е, че си асфалтира миналия май за сватбата на щерка му... Аз зор за след 2 месеца да стане нямам, въпросът е до другата есен примерно да успеят. Ще се опитам да ги омая нещо в офиса да пратят някого да каже кой какво кога...
Плащаш такса присъединяване (около 520 лв. - Поне преди няколко години беше толкова). След това се пуска тръба до границата на имота ти и ако се поставя в земята, настилката се възстановява във вида, в който е била преди интервенцията. Личен опит с Овъргаз Изток. За други доставчици не зная.
naster - майстор
Благодаря. Трябва да намеря време през седмицата да отида до офис на газ оувър, за да ми разяснят. Но няма логика да откажат на реален абонат, без необходимост от прокарване на 50 м трасе... Ще ъпдейтна, когато имам информация.
Tzinata - специалист
нед ное 04, 2018 2:03 pmnaster написа:
Благодаря. Трябва да намеря време през седмицата да отида до офис на газ оувър, за да ми разяснят. Но няма логика да откажат на реален абонат, без необходимост от прокарване на 50 м трасе... Ще ъпдейтна, когато имам информация.
При нас пролетно време пускат промоции-безплатно присъединяване. Така и така няма да стане таз година,гледай да я хванеш.
VanyaA - специалист
Не е за пренебрегване и промоцията на Овергаз - DESIREE - https://gas.overgas.bg/desiree/. Не съм чела с подробности, тъй като ние сме абонати повече от 10 години, но племенника ми сега ще се присъединява и са му говорили за тази възможност
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 104

Тема "С какво се отоплявате" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: