• 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 104
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Така де. Зависим, само от едната пръдня, няма да остана. Стане ли скъпо, затварям им кранчето.
Дърва, пелети, свещи..... Ко не разбра?
Вероятно ще отпаднат пелетите (да го ду..т производителите), писах го.
sokolov.91 - майстор
нед ное 17, 2019 8:27 pmТрифон П.Трифонов написа:
Така де. Зависим, само от едната пръдня, няма да остана...
Хубаво де. :mrgreen:
нед ное 17, 2019 8:32 pmsokolov.91 написа:
Хубаво де. :mrgreen:
Е тъй де.
Сега ми е интересна новата играчка- отоплението с природен газ.
Достатъчно теми има, по темата, та ако ма напъни отвътре, ще споделям в твоята.

Бе Соколоф, аз проблеми с отоплението нямам, та са питам- къф го диря тука?!!
Сигур имам някъф друг проблем...Ако е просто за информация, кому е нужна тя, кой как са спася....отоплява? Секи сам са спасява,щот държава няма.

В наща мила Родина, проблема е по скоро финикийски.
Andri01 - майстор
Грешиш! Относно отоплението на първо място по важност е...топлото чуждо дупе в креватчето! После идват дърва,гъС,пилета/ пилети ли бяха/,разни те му там духалки/ да не се бъркат с магистралки/ и т.н.....!
нед ное 17, 2019 9:27 pmAndri01 написа:
Грешиш! Относно отоплението на първо място по важност е...топлото чуждо дупе в креватчето! После идват дърва,гъС,пилета/ пилети ли бяха/,разни те му там духалки/ да не се бъркат с магистралки/ и т.н.....!
Морско, студеното под водата си е студено точно кат във войнишката палатка, на зимен лагер по мобилизация.
Само дето нови войници няма. Русите женски, у войската, дет ги избират за цвят и новите джендъри, са за снимките и да ги има, щот европата иска.

Държава без войска е като мъж без пари, морско. Знайш го по добре от мене.
Andri01 - майстор
Ей,уяден човек бе! Въобще не иба..ваш мнението на препатилите хора,относно допълнителната топлинка по одеалцето!! щот сааде с дръве,пилети,гъСС не става! Или става ама "ден до пладне"!! :) :partyman:
нед ное 17, 2019 10:01 pmAndri01 написа:
... щот сааде с дръве,пилети,гъСС не става! Или става ама "ден до пладне"!! :) :partyman:
Ейййй, една умна приказка тука, тЦ, тЦ, тЦ!!!
Със сродна душица, отоплението по спори, викаш?!!
bijonisler@gmail.com - специалист
Аз се отоплявам с климатици и съм много доволен. Отоплявам всекидневна с кухня и коридор голям. В наи студените месеци плащам по 100лв само за климатиците
LazarGanev - "Велик майстор"
нед дек 29, 2019 9:05 pmbijonisler@gmail.com написа:
Аз се отоплявам с климатици и съм много доволен. Отоплявам всекидневна с кухня и коридор голям. В наи студените месеци плащам по 100лв само за климатиците
Добре дошъл, честит първи пост! Благодарни сме, че си се регистрирал, за да си споделиш задовоството! Предполагам се радваш, че жилището ти е малко и не се налага да отопляваш още 3-4 стаи? :cool:
bijonisler@gmail.com - специалист
пон дек 30, 2019 1:14 amLazarGanev написа:
нед дек 29, 2019 9:05 pmbijonisler@gmail.com написа:
Аз се отоплявам с климатици и съм много доволен. Отоплявам всекидневна с кухня и коридор голям. В наи студените месеци плащам по 100лв само за климатиците
Добре дошъл, честит първи пост! Благодарни сме, че си се регистрирал, за да си споделиш задовоството! Предполагам се радваш, че жилището ти е малко и не се налага да отопляваш още 3-4 стаи? :cool:
Жилището не ми е малко но толко използвам и е санирано много добре
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 104

Тема "С какво се отоплявате" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: