Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Мисля да си правя отоплителна инсталация с водна риза, ще ми каже ли някой каква горивна камера на трвърдо гориво да избера / от българските/ трябва да бъде минимун 18кW.

благодаря:)
walko - специалист
Аз си взех Деста правят ги в горна баня беше хем най-евтината (19 kw) хем я харесах защото водната и риза в стените е чак до долния краи на камерата щото при някои фирми ризата е само във върха на камерата зада се загрява от пламъка а аз реших че и топлината на оставащата жар не е за пренебрегване. другата която си бях харесал беше Геркант по красивае защото е от чугун но не харесах ризата. "Деста-60" ул. "Б. Огойски"-33 тел. 957-74-23. GSM 0888-875-341/0888-511-190. Това са координатите от фактурата. Не са най красивите камери защото не са от чугун а той придава тежест и аристократичност, но това се компенсира с облицовката. Ако решиш иди и виж.
НАЙ ДОБРЕ Е ВОДНАТА РИЗА МАКСИМАЛНО ДА ОБГРЪЩА ГОРИВНАТА КАМЕРА. ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РЪЧНО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ГОРИВНАТА КАМЕРА.СТРАШНО ЕФЕКТИВНО И ИКОНОМИЧНО ОТ ГЛЕДНА ТОЧКА НА ГОРИВОТО ЗА ОТОПЛЕНИЕ.АЗ СЪМ НА ТОЗИ ПРИНЦИП.УСПЕХ.

Тема "питане за горивна камера с водна риза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: