Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ивелин Петров - специалист
Здравейте колеги,

раздвоен съм тази година за избора на пелети. Тъй като съм с камина, търся по-качествени. Две години поред използвам ТРОН, като последната година имаше чували, от които съм много разочарован и такива, които бяха сносни. Очевидно качеството там запада. За съжаление обаче, в нашия град трудно се намира голям избор на качествени пелети (има марки като red magic и швайхофер които искам да пробвам, но няма от къде). Та въпроса ми е, тъй като имаме Топливо и там имат налични на Кастамону, life pellets мисля се казваха, а тук намирам едва две споменавания за тях, дали някой има преки наблюдения от изминалата "зима"? Какво бихте ме посъветвали за тях, защото цената им, макар и лятна, не е никак тънка. Благодаря предварително!
HDH
Здравей те,
препоръчайте ми от къде да взема пелети и на коя марка да търся в района на Шумен.
Благодаря предварително!
пон юни 29, 2020 12:27 pmHDH написа:
Здравей те,
препоръчайте ми от къде да взема пелети и на коя марка да търся в района на Шумен.
Благодаря предварително!
Здрастииии!!! Какво е съоръжението, в което ще ги гориш, ако не е тайна?
Тия предварителни благодарности ги раздавате много щедро.
HDH
пон юни 29, 2020 1:48 pmТрифон П.Трифонов написа:
пон юни 29, 2020 12:27 pmHDH написа:
Здравей те,
препоръчайте ми от къде да взема пелети и на коя марка да търся в района на Шумен.
Благодаря предварително!
Здрастииии!!! Какво е съоръжението, в което ще ги гориш, ако не е тайна?
Тия предварителни благодарности ги раздавате много щедро.
Грейко бижу 16
ср юли 01, 2020 11:26 amHDH написа:
Грейко бижу 16
Съжалявам! Бих препоръчал слънчогледови, но за камина трябва да търсите качествени дървесни.
HDH
ср юли 01, 2020 11:42 amТрифон П.Трифонов написа:
ср юли 01, 2020 11:26 amHDH написа:
Грейко бижу 16
Съжалявам! Бих препоръчал слънчогледови, но за камина трябва да търсите качествени дървесни.
За първа година ще сме на пелети и не знам кои марки са добри, за това търся мнение.
silent - майстор
Досега бях на Пирин Пелетс които по-миналата година купувах по 380лв за тон +80лв за транспорт за 2т. Тази година заредих Ред Меджик за по 430лв. за тон. като за 3т. доставката ми е безплатна. Човека който ми ги докара беше изкл. точен и коректен и спази уговорката. Ако някой се интересува за района на София ще му дам телефона на л.с.
На външен вид Ред меджика са по-тъмни отколкото очаквах и приличат по цвят на Пирин пелетс, опаковани са много добре и за разлика от Пирин пелетс не се вижда никакъв прах в чувала. Очаквам да са добри толкова колкото ги хвалят навсякъде, но за това ще мога да кажа на есен. Към момента поне за София няма дефицит или затруднения с доставките на пелети, но това вероятно няма да е така към края на месеца и месец август, така че побързайте.
kalin72 - майстор
Как 430 лв/тон??? Че това е пладнешки обир, нормални качествени пелети вървят по 320-350 лв/тон....в София.
Ама парите са си твои, разбира се, харчиш ги както намериш за добре :)
ср юли 01, 2020 6:25 pmkalin72 написа:
Как 430 лв/тон??? Че това е пладнешки обир, нормални качествени пелети вървят по 320-350 лв/тон....в София.
Ама парите са си твои, разбира се, харчиш ги както намериш за добре :)
Калине, Меджика миналата година бяха №1.
Викенда сме у Църква. Ако имаш път....ем от първа ръка да чуеш за пелетите.
Ни пишат, ни четат децата у нашио форум. Интересува ги само да гори и да е топло.
silent - майстор
пролетта купувах средна работа пелети за 400лв. за тон както и отвратителни боклуци за същата цена и съм преценил че тази цена ме устройва...възможно е някъде да има качествени пелети на тази цена цена която цитираш но би било добре да дадеш марка цена и някакъв линк поне за тези които търсят да закупят...инак е една жена каза на пазара.... аз пък мога да ви кажа че има евтини и хубави жени ама няма да ви кажа къде....

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: