Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kalin72 - майстор
Гледам в OLX. Не са 400, ми 430, по-масово са 450, но има...
https://www.olx.bg/d/ad/peleti-ot-slanc ... 8b0nk.html
https://www.olx.bg/d/ad/slanchogledovi- ... 7YEoR.html
valqta - напреднал
Здравейте,колеги! Моля някой да сподели от къде да вземем читави пелети тази година?
Миналата година бях на слънчогледови - Керпи и Ситово- тази година се чудя дали отново на слънчоглед или дървесни да взимам?
Споделете дали да се запасим сега или да изчкаме още някой месец,да видим как ще тръгнат цените!
Гледам в София са доста скъпи цените, като се замисля и вестибуларният ми апарат изключва :-D :mrgreen:
LazarGanev - "Велик майстор"
Взимай слънчогледови докато можеш, че дървесните вървят яко нагоре
valqta - напреднал
пет юли 15, 2022 11:28 pmLazarGanev написа:
Взимай слънчогледови докато можеш, че дървесните вървят яко нагоре
Ще ти бъда благодарен,ако споделиш, от къде да закупя,на що годе добра цена?
Поздрави!
choko - специалист
Моля, ако някой от вас е смятал, каква е цената на пелетите над която е нерентабилно да се използват за отопление в сравнение с отопление чрез електрически котел, конвектори и други електрически печки, (без климатици).
Кумчо Вълчо - специалист
пет юли 22, 2022 4:02 pmchoko написа:
Моля, ако някой от вас е смятал, каква е цената на пелетите над която е нерентабилно да се използват за отопление в сравнение с отопление чрез електрически котел, конвектори и други електрически печки, (без климатици).
Колега това е несравнимо, тъй като ел. енергията е предвидена за няколкото милиона афганистански горди момци, които двете пачи-Мариана Тошева и оная рунтавата като овца калинка, само дето не е толкова умна, Калина Константинова ще ни натресат в най-скоро време. Преди това разбира се съвсем безпардонно разгониха украинските жени и деца. Сега рунтавата сътвори ПЛАН ЗА ЗАКРИЛА на афганците и с този план ще задължава министерството на туризма да ги настанява по хотели и бази на мястото на украинските дефакто бежанци, които според тях не биле бежанци, дори не биле и мигранти, а най-ми биле ВРЕМЕННО ПРЕБИВАВАЩИ. Хубаво е човек да види какъв малоумен клип върви, мисля че беше по БТВ на първата от двете изброени кратуни. Сега разбираш ли вече ''ИКОНОМИЧЕСКАТА'' логика на ценообразуванета на каквото и да било у нас? Ако случайно не знаеш и на каква цена комшията под нас изтъргува своедо ''ДА'' с шведската и датската фютки, по отношение приема на Швеция и ДАНИЯ в Нато, то тогава няма много да се впечатлиш от горенаписаното. Въпреки всичко не си задавай сложни въпроси, че отговорът на всичките е един и същ: докато не бъдат прибрани, условно да ги наречем, сграден и поземлен фонд на сюрията местни заблудени овце, че много ''ГОСТИ'' идат, няма да мирясат с цени и безумия. Сега вече схвана ли логиката за НЕЩАТА?
пет юли 22, 2022 4:02 pmchoko написа:
840 BGN
djogobg - специалист
Все още се намират под тази цена, за щастие. Човекът, който ми докара тази година каза, че всички се запасяват и не може да смогне с доставките. Доста се притесняваше, че есента няма да има останала работа.
А за тока - самият котел също струва някакви пари, за жалост няма как да сложа една духалка да духа в моя, ама ако вървят така нагоре нещата ще взема да го врътна на дърва догодина.
silent - майстор
с термопомпа или климатици при сегашната цена на тока цитираната цена на пелетите отдавна е подмината...обаче чака ни яко груб секс...до припадък...защото ако някой си мисли че газта ще е 500лв дървата 300лв пелетите 1500лв...а тока ще дреме на 20стинки да бега за вазелин докато и той не е свършил...да им....таковвам...те си знаят кои....

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: