Най - вълнуващия въпрос зимно време.
plamen6703 - майстор
elviris написа:
plamen6703
Защо млькнахте?????
Или просто няма какво да допьлните????
По такива и други форуми има наложени форумни правила, които в момента нарушаваш.
След това, ако ти си човек без работа, на мен ми се налага да си върша работата, която съм се пазарил да върша и ми плащат за нея.
Никой не ти е хвърлил "пъпа" в тази фирма, ако не ти харесва нещо / заплата, условия на труд.../ и не можеш да го промениш във фирмата, просто напусни и търси "спасение" на друго място.
Казан ти моето мнение за тази фирма като мои клиенти какви взаимоотношения съм имал с тях.
Ако имаш нещо друго да добавиш в тази връзка,ползвай опцията "лични съобщения"!
radius - майстор
Що пък да не ги оплюе като се държат като измекяри?
k_marinov - специалист
radius написа:
Що пък да не ги оплюе като се държат като измекяри?
Колко ли хора останахме вече в България, та да продължаваме да се лъжем? [-X Какъв бизнес, какви правила, като почти всички в тази държава са се излъгали вече един-друг по един път!!! А някои и по повече! Циреят се пукна! А сега накъде? :?:
radius - майстор
Все пак колегата споделя неща от кухнята, които няма откъде да се научат от клетите ползватели на пелети. Виж ако са голи клевети, не му прави чест.
bmahob - майстор
Не ви завиждам с тея цени тук при нас и насред зимата се намират на 300-330лв/тона макар и с малко зор. Я кажете че лятот мога да си уредя от чист бук как са /от един производител на столове и маси/ предполагам ще са без примеси. Изнасят ги основни почти нищо не е за нашия пазар.
Колеги какво ви е мнението за ПЕЛЕТИСИМО (Брезник )
maistora1965 - специалист
angel.lazov написа:
Колеги какво ви е мнението за ПЕЛЕТИСИМО (Брезник )
Ами колега горят какво друго да ти кажа в България е така тази зима са добри но за следващият сезон кой знае.
elviris - помощник
radius написа:
Все пак колегата споделя неща от кухнята, които няма откъде да се научат от клетите ползватели на пелети. Виж ако са голи клевети, не му прави чест.

Клеветите са самата истина.....Те затова затвориха цеха,нямат работна ръка.При производство под 2 тона/ден.Когато работех там производството достигаше до 6-7 тона/ден,(две смени).Имало е и дни и до 10 тона....
elviris - помощник
:-D
digitalpr написа:
В случай, че не си чел другата тема, ето какво знам до момента:

Биоплам - 100% иглослистни - 390лв/тон
Техноyyд - Разлог - 380лв/тон (всичко до Септември е продадено, евентуално след това)
Баумакс - Румънските - 500лв/тон
Корона ИМ (вдясно преди моста за надежда, откъм Орион) - Проджетто Разлог - 380лв/тон (идват и заминават, в момента нямат)
БулЛес - Румънско-Австриски, каквото и да значи това - 354лв/тон + ДДС (препакетирани от тях, иначе са по скъпи)
EcoEnergy Center - Румънско-Австриски - 400лв/тон (препакетирани от BigBag в техни опаковки)
peleti-bg.dir.bg - Костинброд/Румънски - 360/430лв/тон
Projetto - Разлог - нямат транспорт изобщо
Топливо - Сръбски 470лв/тон, няма никаква брах в чувалите
Средна Гора АД - Пелети ще имат евентуално Септември, нямат транспорт.
Самоков - 100% иглолистни - 340лв/тон



:-D :) :sad: :-D :) :sad: :-D :) :sad:
:?: :?: :?: :?: :?: :?:
:snakeman: :snakeman: :snakeman:
EcoEnergy Center - Румънско-Австриски - 400лв/тон (препакетирани от BigBag в техни опаковки)
Да вя-
рно пакетирани в тяхни чували,само че, произведени от фирма ЕЛВИРИС ООД /село Марица,Самоковска община/.....
Нали шефа на EcoEnergy Center - Атанас Ловчинов-е брат на "шефката" на ЕЛВИРИС-ООД...............
Chefo77 - майстор
elviris написа:
Нали шефа на EcoEnergy Center - Атанас Ловчинов-е брат на "шефката" на ЕЛВИРИС-ООД...............
Този същият Атанас Ловчинов от Х-Фактор ли е???

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: