Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Д.хаджийски - помощник
Без да правя анти реклама или реклама на когото и да било искам да покажа на всички къде е разликата между пелети произведени в сертифицирана фабрика с SGS ENPlus сертификат и Български пелети гаражно качество, и за какво ние потребителите плащаме и защо ние вносителите се чудим как да Ви накараме да ни се доверите.

От ляво на дясно:

- Български - клас А1
- Украински - клас А1
- Украински - клас А2
Прикачен файл:
20170829_144527.jpg
Прикачен файл:
20170829_144546.jpg
Прикачен файл:
20170829_144552.jpg
Прикачен файл:
20170829_144557.jpg
Яхоооо,стига глупости!!!
Шегувам се де, търговците у лево, потребителите у десно!
Някой да каже нещо по темата, а именно за русенски слънчогледови, ако има такива изобщо.
filmatoplo - майстор
Ако ще да е реклама някой да каже къде може да се намерят слънчогледови пелети по Бургаско освен Карнобат и Сливен.
tosco - специалист
На мен пък ми похвалиха пелетите от Дупница. Заръчах 1 тон, та ще има да коментирам като се застуди.
naydenov.anton - специалист
И аз вчера осигурих зимата. Слънчогледови пелети от Полски Тръмбеж.

Изображение

Изображение

Ако някой му трябват в района на София имам още 9 тона свободни.
Стоян Петришки - специалист
Няма със какво да ги докарам до панагюрище иначе бих се възползвал. на каква цена са колега
filmatoplo - майстор
На мен ми трябват дървестни пелети 1,5 тона ,на който кажа от търговците се мръщи че търся толкова малко ,ами толкова ще изгори камината ,в гаража имам 500 кг тъкмо ще станат 2 тона .За сега цените на дървестни е около 360 лв говоря за читави като от Трон .Един приятел поръча 2-3 тира може да се уредя :wink:
filmatoplo написа:
Ако ще да е реклама някой да каже къде може да се намерят слънчогледови пелети по Бургаско освен Карнобат и Сливен.
Ако Варна стане пристанище и на Бургас, до Аветисян, на ул. Девня, у лево, на 220 пари, перфектни само от пръв поглед. Купих 2 тона, даже не съм ги тествал.Разчитам на дъртия си усет към огиня и на качествата на горелката ми. Казаха, че са русенски, на чувала нищо не пише.
gnt69 - майстор
Да питам и аз. Мнение за тия пелети някой ползвал ли ги е.

Прикачен файл

peleti.jpg
peleti.jpg (39.85 KиБ) Видяна 2582 пъти
gnt69 написа:
Да питам и аз. Мнение за тия пелети някой ползвал ли ги е.
И аз се интересувам примамлива цена

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: