Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте! Някой може ли да сподели ввпечатления от сръбските пелети Bioenergy point? Търсих в търсачката, но за тях не ми излизат коментари :)
Благодаря предварително!
kalin72 - майстор
ElenaK написа:
Здравейте! Някой може ли да сподели ввпечатления от сръбските пелети Bioenergy point? Търсих в търсачката, но за тях не ми излизат коментари :)
Благодаря предварително!
Казват, че са добри, букови пелети. Ето ти мнение от сръбски форум.
https://forum.krstarica.com/showthread. ... olji-pelet
trunski - специалист
Здравейте, някой пробвал ли е от пелетите от Кремиковци, в момента са на добра цена?
4799inpl64 - специалист
trunski написа:
Здравейте, някой пробвал ли е от пелетите от Кремиковци, в момента са на добра цена?
Предполагам говориш за тези,дето почнаха да ги правят в арматурния двор зад механизацията.Имам познати-започнаха работа там.Другата седмица мога да прескоча и да огледам на място.
tosco - специалист
Под каква марка се продават, че на мен ми говориха за тях.
4799inpl64 - специалист
tosco написа:
Под каква марка се продават, че на мен ми говориха за тях.
Нямам представа,това беше арматурен двор на Кремиковски строител.Есента започнаха да прават пелети,знам само че са чамови.
trunski - специалист
4799inpl64 написа:
trunski написа:
Здравейте, някой пробвал ли е от пелетите от Кремиковци, в момента са на добра цена?
Предполагам говориш за тези,дето почнаха да ги правят в арматурния двор зад механизацията.Имам познати-започнаха работа там.Другата седмица мога да прескоча и да огледам на място.
Сигурно са тези. Ако пък има доволни от други пелети в района на София, нека да споделят.
palefaced - специалист
Здравейте колеги. Малко да съживя темата за избор на пелети... миналата година по съвет на колеги тук от форума купих пелети на Трон Дунавци... С пелетна кяминя CMZ съм на водна риза. Топля около 90-100 кв с добра изолация. Изкарах с около 2.5 тона като печкатя не е горяла 24h. Пелетите, какво да кажа по скоро доволен от колкото не доволен. Имаше шлака прилично.
Във Варна 2 фирми ги препродават като днес получих обаждане от тази от която ги купих мин година. Няма да споменавам имена с цел да не правя реклама и т. н .Цената която ми обявиха днес ме шокора 380 лв за тон, като жената ме оферира с "лятна промоция". Щяла да се запази до средата на др месец и бла бла. Мин година от същата фирма пелетите ги взех през Септември на 374 лв. На мен ли ми се струват мн високи цените тязи година или просто се опитват да ме метнат ??? Приемам съвети за др производител на качествени пелети, регион Варна. За предпочитане от града. Благодаря !!!
fbr - майстор
Има някаква аномалия тази година със цените на горивата. Дали щото предната предразполагаше към по-високо потребление, или друга е причината, само гадая. Даже Топливо в момента продава въглищата си на февруарски цени.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: