Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Благодаря
digitalpr - специалист
Някой пробвал ли е пелетите на НЕЙЧЪР ЕЙТ (nature8.bg), Гулянци Плевен?

Pelletisimo - Брезник?

Искам тази година да сменя разложките и се чудя какви да купя в района на София. Дайте идеи? Разлпожките много пепел започнаха да хвърлят последните 2 години.
energo - специалист
digitalpr написа:
Някой пробвал ли е пелетите на НЕЙЧЪР ЕЙТ (nature8.bg), Гулянци Плевен?

Pelletisimo - Брезник?

Искам тази година да сменя разложките и се чудя какви да купя в района на София. Дайте идеи? Разлпожките много пепел започнаха да хвърлят последните 2 години.

Брезнишките ги развалиха.Фабриката има нов собственик...
palefaced - специалист
Аз реших да изпробвам пелетите на колегата от предишните постове. Без да правя реклама ще кажа че колегата беше доста отзивчив по телефона и отговори да всички мои въпроси, дори предложи няколко чувала за проба преди да ги купя. Все пак ще видим как ще се представят на зима. Това са пелетите, в Неделя чакам 3 тона от тях.

Прикачен файл

NorthPellets.jpg
NorthPellets.jpg (84.35 KиБ) Видяна 2642 пъти
kalin72 - майстор
energo написа:
digitalpr написа:
Някой пробвал ли е пелетите на НЕЙЧЪР ЕЙТ (nature8.bg), Гулянци Плевен?

Pelletisimo - Брезник?

Искам тази година да сменя разложките и се чудя какви да купя в района на София. Дайте идеи? Разлпожките много пепел започнаха да хвърлят последните 2 години.

Брезнишките ги развалиха.Фабриката има нов собственик...
Да не стават обърквания, в Брезник има ДВАМА производители на пелети, Пелетисимо, които са на изхода на града към Трън, вляво, и BR pellets, които са пак в района, но цеха не се вижда от пътя, зад Алекса-та, едно заведение на същи път е. Преди Пелетисимо.
Та, доволен съм от БР пелетс, за втора година заредих от тях - миналата 4 тона. Не мога да кажа, че бях недоволен и от Пелетисимо, изгорих 2 тона миналата зима, нямаше проблеми, нямаше много пепел. Не съм смесвал пелетите. С едни и същи настройки остана горелката ми RB20.
Здравейте,
Търся желаещи за доставка на един ТИР до София - 22 500 кг = 21-22 палета от тези пелети от Варна (или Шивачево, не знам):
http://peletimarket.com/portfolio/%D0%B ... rettyPhoto.
Цената е 380 лв/тон франко София, околовръстното. Аз ще взема 4 палета.
Не съм вземал до сега от тях, но реших по снимка и описание. Освен това, дори да бях вземал и да съм бил доволен, няма сигурност, че ще е пак така. В това съм се убеждавал многократно. Надявам се да се съберем тази седмица 5-6 души и да имаме доставка до края на август. Имало в наличност при тях. Ако има желаещи, моля пишете.
Записването може да е директно при тях - Янко - "Пелети маркет", тел. 0885443040, а може и при мен - 0888980572 - Емил.
За начина на плащане и други детайли ще се разберем допълнително.
digitalpr - специалист
kalin72 написа:
Да не стават обърквания, в Брезник има ДВАМА производители на пелети, Пелетисимо, които са на изхода на града към Трън, вляво, и BR pellets, които са пак в района, но цеха не се вижда от пътя, зад Алекса-та, едно заведение на същи път е. Преди Пелетисимо.
Та, доволен съм от БР пелетс, за втора година заредих от тях - миналата 4 тона. Не мога да кажа, че бях недоволен и от Пелетисимо, изгорих 2 тона миналата зима, нямаше проблеми, нямаше много пепел. Не съм смесвал пелетите. С едни и същи настройки остана горелката ми RB20.
Ами тези на Пелетисимо се намират мисля тук в София. Бях чел за някъде в тази тема много много назад (значи педи години) че при горене миришат на слънчоглед и омазняват котела, което тогава ме разколеба. Имаш ли такива наблюдения?
pojarnikara - специалист
Някакви мнения за в района на Монтана?
От къде, на коя фирма, цени...
kalin72 - майстор
Ами тези на Пелетисимо се намират мисля тук в София. Бях чел за някъде в тази тема много много назад (значи педи години) че при горене миришат на слънчоглед и омазняват котела, което тогава ме разколеба. Имаш ли такива наблюдения?
Не, миришат си на бор и не съм забелязал омазняване.
Д.хаджийски - помощник
3 ТИР-а вече заминаха към колеги от форума и клиенти от Варненски и Добрички регион, даже днешния камион замина за Бяла Сатина , Благодаря Ви за доверието. Следваща пратка в Петък 18.08.2017г - 3т заминават за Дуранкулак. За въпроси и поръчки моля звъннете 0877919494

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: