Най - вълнуващия въпрос зимно време.
oberst - специалист
чет авг 18, 2022 6:56 pmФитилчо написа:
На "границата" яко ще ти се зарадват
Като им платиш транспорт от майната си, и ДДС + мито , сметкатата ще е готина
Митата отдавна са смешни, а с ДДСто проблем няма. Турското е 18%, нашето е 20% - почти е все тая. Одрин е по-близо от Пловдив или Ямбол за местата, за които говоря.
silent - майстор
чет авг 18, 2022 6:58 pmФитилчо написа:
чет авг 18, 2022 1:08 pmsilent написа:
[аз за себе си съм решил че няма да си тровя живота с отопление на дърва на никаква цена
Хиляа леффа тона не е огромна цена! Споки :lol: ш'те ппитам, кат ти свършат тия на 600 :cool:
Ти затва голем го даваш, щото си купил на 600!
Нищо де, времето "работи за теб" :lol:
После пак ми викай, че "злорадствам"! Кат почнеш да ги купуваш на 15 лева чувала, пак ще си говорим!
Последно ги купувах на 5 пари!! Е@ем ти автоматизацията аз!
Както искаш, така го смятай
Човек изразил съм мнение....не е задължително да съвпада с твоето...1000лв за тон не са ми проблем...въпреки че не ми се дават....затова имам климатици...за да намаля пелетите...и защото тока в момента е евтин....но тока като се вдигне не е се знае знае ли се....аз газ нямам, парно нямам, остават пелети и ток...дърва и кюмюр няма да горя защото искам някакъв минимален комфорт ....това е ....не знам колко пъти ще дъвчем едно и също....скъпо не скъпо...имам малки деца няма да ги оставя да мръзнат за някакви 1000лв в повече на сезон...
Фитилчо - майстор
бааахти милионерите от софийското поле
:lol: :lol: :lol:

Жив и здрав, бро!
И на две ка да не са ти проблем, дано !
После пак питай, що сиренето е трийс лева килото- елементарно Уотсън, щото има кой да го плаща :wink:
шоп - майстор
Има едно хубаво нещо във високите цени. :idea:

Те са двигател към прогреса. Надграждаме, диверсифицираме, мислиме, инвестираме.
Мен лично и 10000 лв тон пелети не ме бъркат, но предпочитам тези пари да ги инвестирам разумно.
Амбицират ме и действам.
Фитилчо - майстор
Мен също не ме бъркат, но няма да ги дам на някакви селяци е така, дет вика перничанина "беС нищу"
Просто, заради принципа няма да им ги дам!
Почетвъртвам- за тези пари ще се топля на акумулиращи печки !
Който е играч, да им ги плаща!
Зарибиха балъчЕтата да си направят инсталации, и сега ги "таковат" у въздуха!
Вика- ако искаш
kalin72 - майстор
Злобни малки старчета :)
feikot - специалист
чет авг 18, 2022 10:56 pmФитилчо написа:
ChimeyJimmey is that you ?
Svezar - специалист
При актуалните цени на пелетите, тази тема доста ще замре :-D
пон авг 29, 2022 11:06 amSvezar написа:
При актуалните цени на пелетите, тази тема доста ще замре :-D
Докат фърляш съчка в огъня, същият няма да угасне.
Освен това, сега актуалното е едно, след година може да е различно,но пак актуално.
Темата може леко да затихне, но да замре...
Принципно, не цената е акцента на темата, но пък си прав- като е скъп и непосилен саламът, качеството няма значение, нито кой и как го мели.
Димитър Димов - специалист
Във връзка с въпроса за отоплението се сетих за един виц.На една сватба двама от гостите се питат кой от кои е.Единият казва че е от страната на булката и другият му казва че е от еб@ната страна, след което питащият казва че е от страната на младоженеца,а пък другият му отговаря че е от прееб@ната страна.Така че след като сме (си) на сватбата си прееб@н.Единсвено ако живееш на село в гората може да оцелееш,ако разчиташ на доставчици-дупе да ти е яко.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: