Най - вълнуващия въпрос зимно време.
пон сеп 21, 2020 11:13 amfilmatoplo написа:
:) Като всеки път в 9 сутринта пелетите ми бяха пред гаража ,хвала на такива доставчици. :wink:
Тъй де, при здрава, права жена, няма да носиш я!
Ква марка са, че ми няма снайперите и не видим табелата?
gardenER-- - специалист
Здравейте, колеги. Отоплителния сезон идва, в очакване съм на Грейкото да пристигне и съм се насочил към слънчогледовите. Като гледам сега, доста са набичили цените и на слънчогледа, но ме притеснява това, че не зная на какво ще попадна. Има ли колеги, които около района на София са пазарували и са оставали доволни от търговеца, спрямо цена/качество на пелетите?
JohnSmith - специалист
Здравейте!

Новият сезон идва с него и някои въпроси.
Досега бях три сезона на слънчогледови пелети, сега реших да пробвам дървесни.
Заредих от познат клас А2.
Някой може ли да постне инфо или таблица с калоричност на пелетите - слънчоглед, А1, А2 - ровя
вече доста време в нета и нищо конкретно не откривам, даже противоречива информация виждам.

Подготвих за проба, но не знам какви промени да направя в настройките? :?
filmatoplo - майстор
Пелетите са от едно местно момче ,логото си е негово. https://peleti.archi-4.eu .
Обажда се момчето в 9 ч -пелетите са доставени ,слизам долу -те пред гаража. :shock: От тира ги стоварва с челен товарач Маниту ,със стрелата направо в двора :wink: .Както и да е ,пелетите са иглолистни нямам забележки -камерата бяла в камината ,миналата зима бях с тези пелети ,догодина живот и здраве -пак . :wink:
n_todorov - помощник
Здравейте. За първа година ще се отоплявам с пелети. Ако може да препоръчате от къде да закупя читави пелети в района на София. Ще ги ползвам на Камина, благодаря.
n_todorov - помощник
Какво Ви е мнението за пелетите на "Палетисимо" гр. Брезник или за Букови пелети HotZ ? Някой да се е отоплявал с тях. Другият ми въпрос е: слънчогледовите пелети подходящи ли са за камини? Има ли разлика в отопляемостта и разхода им. Благодаря предварително за мненията.
шоп - майстор
нед сеп 27, 2020 12:22 pmn_todorov написа:
слънчогледовите пелети подходящи ли са за камини?
:-D
Прочетете малко форума и ще си отговорите на този въпрос.
нед сеп 27, 2020 12:22 pmn_todorov написа:
Какво Ви е мнението за пелетите на "Палетисимо" гр. Брезник или за Букови пелети HotZ ? Някой да се е отоплявал с тях. Другият ми въпрос е: слънчогледовите пелети подходящи ли са за камини? Има ли разлика в отопляемостта и разхода им. Благодаря предварително за мненията.
Ако искаш опитай слънчогледови, но купи само чувал-два! Почти няма разлика, но пепелта е в пъти повече и задръства камината.
Извинявай Шоп! Хубаво е, малко да се потруди човек, а не само наготово.
fbr - майстор
Светлина в тунела на капризните пелетарници. Пелети продават вече и в Лидъл.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: