Най - вълнуващия въпрос зимно време.
diqn88 - специалист
Здравейте, група пиша ви от Варна и искам да попитам за добри пилети в него район.
diqn88 написа:
Здравейте, група пиша ви от Варна и искам да попитам за добри пилети в него район.
В каква печка ши ги гориш, селскоградски?
Svezar - специалист
diqn88 написа:
Здравейте, група пиша ви от Варна и искам да попитам за добри пИлети в него район.
Във Варна може и така да им казват на пЕлетите,но да знаеш че "пиле" и "пелет" са различни неща :) Иначе по темата,тези дето ги продават в Топливо са идеални,проверяваш за цена и количество ,и ако има и ти изнася цената /обявени са за 380лв ,но трябва да се провери дали е така/ пазаруваш !
diqn88 - специалист
Трифон П.Трифонов написа:
diqn88 написа:
Здравейте, група пиша ви от Варна и искам да попитам за добри пилети в него район.
В каква печка ши ги гориш, селскоградски?
Тим систим ритиум 14
diqn88 - специалист
Svezar написа:
diqn88 написа:
Здравейте, група пиша ви от Варна и искам да попитам за добри пИлети в него район.
Във Варна може и така да им казват на пЕлетите,но да знаеш че "пиле" и "пелет" са различни неща :) Иначе по темата,тези дето ги продават в Топливо са идеални,проверяваш за цена и количество ,и ако има и ти изнася цената /обявени са за 380лв ,но трябва да се провери дали е така/ пазаруваш !
Ти такива ли гориш
Svezar - специалист
В момента да,взех 20 чувалчета за проба и съм много доволен с какви дози горелката държи пламък !
filmatoplo - майстор
Къде има налични пелети на цена 380 лв в Бургас спешно .
diqn88 - специалист
Svezar написа:
В момента да,взех 20 чувалчета за проба и съм много доволен с какви дози горелката държи пламък !
Кой вид си взел има 4 вида
filmatoplo - майстор
Аз още чакам Тронски пелети :wink: на 15 септември ги поръчах :lol:

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: