Най - вълнуващия въпрос зимно време.
speka_rs - майстор
А бе като чувам тея дистрибутори освен хляб и бая салам и сирене искат да ядат.
И аз съм от Русе и заприходих 2 тона по 220 лв слънчоглед и гледам по спокойно на зимата вече.
palefaced - специалист
Пак да кажа за лафа "Тая седмица са на 440, от другата незнам" ми бърка.... За това мин година заредих от украйнските... Тия от Трон и палерите си прибират на тръгване. Аз съм мн за обща поръчка от с. Дунавци. Мога да взема 3.5 тона дори.
diqn88 - специалист
За Варна и аз мога да взема 2 т от трон на тази цена
diqn88 - специалист
Мога да намеря и място и мотокар да ги претоварим
palefaced - специалист
Това е добре с мотокара, ама как ще пръснем 20 палета нз. И организация трябва...
шоп - майстор
чет юли 19, 2018 11:51 ampalefaced написа:
Това е добре с мотокара, ама как ще пръснем 20 палета нз. И организация трябва...
Да не ви плаша, но не съм оптимист :-D

Такива партии се правят между приятели и много добри познати. При непознати е много трудно....да не кажа невъзможно. Все някой ще се отметне, няма да има пари и т.н.

Един приятел прави друго. Отива в завода, плаща 24000кг и 400 лв доставка с тир до София.
Има си 100м2 склад и 100м2 площадка. Съседа има мотокар.
Остава си 7-8000кг за него, а останалите продава. Така неговите излизат почти без пари. Последната цена за 100% чам в Разлог и Сърница на тир бе 290 лв.

Успехи
diqn88 - специалист
Момчета не заблуждава те др в групата и уточнявайте цените, защото трон е 340 без ддс, а с ддс 408 лв. Сега говорих с дунавци казаха, че няма как да ни осигурят никакво количество. Цената във Варна е 440 с ддс, разлика 30 лв което за транспорт от там до тук е супер.
turbocharged - специалист
чет юли 19, 2018 1:18 pmdiqn88 написа:
Момчета не заблуждава те др в групата и уточнявайте цените, защото трон е 340 без ддс, а с ддс 408 лв. Сега говорих с дунавци казаха, че няма как да ни осигурят никакво количество. Цената във Варна е 440 с ддс, разлика 30 лв което за транспорт от там до тук е супер.
Как не се осмели някой да го напише по-рано.
Точно в ДДС-то се крие разликата между евтините и скъпите пелети.
Zhivk0 - напреднал
И пак да попитам някой ползвал ли е wolf pellets , как са? Давар ми ги на 400лв с доставка и прибиране . Моля ако ако някой ги е ползвал да пише , че мисля да поръчвам , защото няма време вече... мерси предварително.
diqn88 - специалист
Аз съм пробвал, не ми харесват повече пепел. А и не са иглолистни до колкото си спомням. Миналата зима взимах пирин пелет разложки

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: