Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:wink: Голям майтап ще падне ако си поръчам пелети лятото -чехкини по бански ще си правят селфи с мен на палето :lol: атракцийка .
VLADO66 - майстор
Един колега ми показа цени на украински пелети, направо са смешни.Някой пробвал ли ги е?
bmahob - майстор
filmatoplo написа:
:wink: Голям майтап ще падне ако си поръчам пелети лятото -чехкини по бански ще си правят селфи с мен на палето :lol: атракцийка .
Ко искаш да кажеш че е рано.............. :drinkers: Не знам как е по морето но всички мои комшии заредиха дърва и кюмюр/който за съжаление мече стана кът/като се има предвид че в моя град има рудник който има залежи да 50години, ама искат да го вадат без пари и май скоро приключват! :?: И ко шъ стане нема дърва, нема пелет, нема кюмур, все ощенема газ. Аз на ток не искам да се топля жената на студено шъ седи но няма да пусне климатик да и духа!
filmatoplo - майстор
:) Решил съм да ги купя лятото за ради цената и че после ги няма ,дано имам късмет за поне 340-350 лв тон.щото октомври ги купувах на 420 :x :lol:
VLADO66 - майстор
filmatoplo написа:
:) Решил съм да ги купя лятото за ради цената и че после ги няма ,дано имам късмет за поне 340-350 лв тон.щото октомври ги купувах на 420 :x :lol:
На мен ми казаха 60 евра при покупка на 22 тона ТИР франко завода.С транспорт и мита тия са луди да искат 350 лв. баси кожодерството
filmatoplo - майстор
Твоите слънчоглед ли са ,моите са дървесни .
liverpool-64 - специалист
В района на Козлодуй-360 лв. букови,380 лв. иглолистни-засега.
bmahob - майстор
В крайна сметка ще рискувам тая година с букови 80%+20%иглолистни клас А, ще взима 3 тона, пък ако има пара шъ зема един иглолистни за резерва
gorgidanchev - специалист
пет май 11, 2018 1:31 pmVLADO66 написа:
filmatoplo написа:
:) Решил съм да ги купя лятото за ради цената и че после ги няма ,дано имам късмет за поне 340-350 лв тон.щото октомври ги купувах на 420 :x :lol:
На мен ми казаха 60 евра при покупка на 22 тона ТИР франко завода.С транспорт и мита тия са луди да искат 350 лв. баси кожодерството
Къде е това дай телефон.Или по подробна информация.
burner - специалист
Във Видин дъбови пелети на Говежда - Екоинд - 360 лева за тон, 5,40 торбата, безплатен превоз и разтоварване. Миналата година имах от тях, никаква пепел с Бърнит 13. Това преди час.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: