Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pitona_89 - специалист
Добре де , за Ямбол и региона някой може ли да даде информация или телефон на складове с пелети. Един ,два тона ми трябват ...а то няма.
шоп - майстор
вт юни 14, 2022 9:23 pmpitona_89 написа:
Един ,два тона ми трябват ...а то няма.
Лошо е когато още лятото не е дошло, а няма!
Един съсед днес заприходи 10 тона пелети от незнаен производител ( прозрачни чувалчета без надписи) на 730лв/т с транспорта.

Вика: то намалиха с 60% количеството газ за Германия и Италия през лятото-какво ли извиване на ръце и студ ще са зимата!
Последна промяна от шоп на пет юни 17, 2022 9:28 pm, променено общо 1 път.
пет юни 17, 2022 7:33 pmsilent написа:
тука има 2 тона налични https://www.energyhouse.bg/product/iglo ... gic-vesta/
Златен си.
Който си ги хареса, халал да са му!
Това вероятно е така, понеже курнелия пусна държавни дърварници, ама на столичани им намалиха печките, като им набутаха пелетарници (ХаХаааа- като Гърбов), по някакви програми.
В Казичене не моат ги бутнат- прикъдяват им куминити зимъска и им е през шнека.
шоп - майстор
пет юни 17, 2022 7:33 pmsilent написа:
тука има 2 тона налични https://www.energyhouse.bg/product/iglo ... gic-vesta/
Доста се посмях!
Тая е сериозна фирма!!
От 853,2 лв/тон правят промоция на 798лв/тон!!!
И още промоции: ако купиш над 3 тона цената е 760 лв/тон и БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!!!!

Обаче.... имат обявени налични само 2 тона!!!!! :-D

Да бягаме да купуваме. Първите двама могат да купят по едно пале.... а за по-бавните изметените пелетки от скъсаните чували. По левче на бонбонка.

Моя съсед на фона на тази фирма с 10 палета налични и по-ниска цена направо ще взриви пазара.
То не е до смях, а до рев!
silent - майстор
В интерес на истината фирмата наистина е сериозна.....от няколко години купувам от там...продават читави марки на прилични цени....и винаги са имали наличности...ма явно и там няма...отделен е въпроса колко прилични са сега цените на пелетите...
Кумчо Вълчо - специалист
7-8 стотака за пелетки, добре е, звучи ми като 7/8-ми.... Но не е и изключено внезапно да се поподобрят нещата. Като за начало чувам, че ойротарикатчетата-депутатчета се подплашили от нещо си, от някакви странни ужасяващо-зловещи звуци и изпадайки в основателно притеснение мъдра идея ги осенила - масово да си подадат командата ''ЛАБАВО'' по отношение на така наречената зелена ''глупост''. И го направиха, дааа. Че и на пожар. Какво ли им е развалило олимпийския рахатлък, какво ли толкова са чули? Най-вероятно това, няма какво друго да е:

Су-57 ЗВУК АНГЕЛОВ СВЕТА


А какво тепърва им предстои да чуят, че и видят като за последно, идея даже си нямат. Наглостта и лицемерието им са престъпни. :axe:
silent - майстор
Явно само ти си знеш какво си говориш щото явно сам си говориш....би казал Валери Божинов...и с неохота бих се съгласил с него... :-D
Фитилчо - майстор
съб юни 18, 2022 12:47 pmшоп написа:

Доста се посмях!
Тая е сериозна фирма!!
От 853,2 лв/тон правят промоция на 798лв/тон!!!
И още промоции: ако купиш над 3 тона цената е 760 лв/тон и БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!!!!
На духаки ще карам, ама такива пари няма да им дам на тези! Да се оправят... Докато не видя цени под 400-450 лева отново, каминката на пелети ще стои празна като басейна Република/Мариа Луиза.
пет юни 17, 2022 9:38 pmТрифон П.Трифонов написа:
ама на столичани им намалиха печките, като им набутаха пелетарници (ХаХаааа- като Гърбов), по някакви програми.
Тая схема беше такъв бош-лаф, че само балъчЕтата се хванаха на глупостите на учителката от Самоков!
Никой не може да ти каже какви и каква марка климатици ще ти дадат,няма информация, играеш на тъмно. Аз за по сигурно не играх и си оставих Симето в мазето , на 1 етаж имам пелетна камина и сега монтирам термо помпа :-D
silent - майстор
Рано или късно ще се равнят нещата или тока ще стигне пелетитите или пелетите ще стигнат тока или ще се срещнат някаде...ако някой потрива доволно ръце че ще преебе системата е в голяма заблуда....очертава се дефицит на тока идните години....и не е изключено да тръгне по стъпките на пелетите....хем скъп и хем го няма...

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: