Най - вълнуващия въпрос зимно време.
fbr - майстор
filmatoplo написа:
Езерово къде се намира .
На езерото. :mrgreen:
filmatoplo - майстор
Знаех си аз ,че е много хубаво за да е близко -само едни 180-200 км.
daniel.trifonov - специалист
diqn88 написа:
За колегите от варна, вчера пробвах пелети от Украйна, горят мн добре, палят се лесно няма никаква шлака не задръстват кошничката пепелта също е малко, в торбата няма никакъв прах. Споделям мненкето с цел да помогна на др като мен които дълго време в търсят нещо качесъвено и не са намерели.
Тези да не са от забранената зона!? :mrgreen:
joroY - напреднал
Тези да не са от забранената зона!? :mrgreen:
Oooooo ще си имаме ядрен реактор в къщи :-D
Междо другото и на мен са ми обещали Украински и ще ги пробвам и ако са добри за догодина може да направим партия с някого и да си внесем :?
Svezar - специалист
filmatoplo написа:
Знаех си аз ,че е много хубаво за да е близко -само едни 180-200 км.
Е че какво толкова му е хубавото,и тук при нас има украински на 400лв,ама мен не ме изкефиха въпреки че ги разкарваше /не са негови само ги разнасяше с камиона/ един приятел,ако ти се струва добра оферта да му звънна да питам ще има ли скоро доставка ?
filmatoplo - майстор
При нас 400 лв са без пари
ivannik_uvigi - помощник
Д.хаджийски написа:
Колеги да споделя и аз мнение.
Покрай неволите ми с намирането на качествени пелети в Варна и региона реших да не се занимавам с Българските гаражни майстори и скъпите производители, както и чакането което става с записване все едно сме 90те години. Направих запитване в някой фабрики в наши съседки и вече имам резултат, направих първия внос на пелети.
За всички които търсят наистина качество и цена мога да предложа.

Италиански пелети NORTH PELLET - 380лв. за количество над 1т издавам и фактура ако на някого е нужна. Пелетите за сега съм ги тествал на моята горелка която е доста капризна (Bosch PelletBren 27)
имат и сайт който иска може да разгледа.
http://www.novicomercial.com/prodotti/pellet-sardegna

Има и сертификат за качество. http://www.novicomercial.com/images/sch ... Pellet.pdf

тел. за връзка с мен 0877919494 - склада ми се намира между с.Езерово и с.Страшимирово
Прикачен файл:
20431539_107673256585679_9154087673698722818_n.jpg
Прикачен файл:
20430114_107673283252343_5338733035061848524_n.jpg
Прикачен файл:
20431620_107673313252340_6440401286768671129_n.jpg
Здравейте,
Телефона,който давате за връзка - 0877919494 изглежда не е верен - не мога да се свържа с Вас.
D.Metodiev - напреднал
Здравейте. Някой да помогне с координати и тел. на производител на качествени слънчогледови пелети за регион Хасково или Пловдив. Назад в темата някой спомена за слънчогледови от Първомай ?
filmatoplo - майстор
В Харманли има слънчогледови пелети ,до колко знам май са 8 мм , не знам обаче дали не са насипни .
да тук при нас има гледам че ги има и в чувалчета и в биг бег но за милиметрите незнам несъм питал :)

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: