Най - вълнуващия въпрос зимно време.
вт юни 29, 2021 4:11 pmbibobore написа:
Днес си поръчах 1500 кг. иглолистни пелетки-някаква червена мечка имаше нарисувана на чувала. 570 лева е цената. Минала година дадох 760 лева за два тона Захир-Етрополе. Днес във Видин цената е 860 лева. :axe:
В Етрополе цената и сега е 380лв/т. За 200км. вдигат с 50лв цената на 1т???!!!
bibobore - специалист
вт юни 29, 2021 4:53 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 29, 2021 4:11 pmbibobore написа:
Днес си поръчах 1500 кг. иглолистни пелетки-някаква червена мечка имаше нарисувана на чувала. 570 лева е цената. Минала година дадох 760 лева за два тона Захир-Етрополе. Днес във Видин цената е 860 лева. :axe:
В Етрополе цената и сега е 380лв/т. За 200км. вдигат с 50лв цената на 1т???!!!
Явно да. Цените са такива. Когато си почти монополист в малък град, така се получава. Ако ни харесва. Иначе новите са на някаква фирма Корона и били от по-скъпия варият, който е без кори. Имало и с кори :rolleyes:
bibobore - специалист
Получих си пелетите. Спрямо Захир нещата не са много добре. В чувалите има доста повече видима трина. Дано поне горят добре. В крайна сметка, не съм много очарован, но може и да греша. :lol:
kalin72 - майстор
Керпи - 273 лв за тон срещу някакви си Вълчо за 350 лв за тон.....разликата в цената не е голяма...ще ми се да намаля малко почистването.
silent - майстор
Пак са вдигнали цените при това с почти 10 процента и някои пелети гонят 500лв...не бих се учудил ако на есен има още една лятна цена с 10% нагоре...
Последна промяна от silent на пон авг 02, 2021 11:22 am, променено общо 1 път.
speka_rs - майстор
Аз си купих слънчогледови в Русе на Приста комерс на 200 лв/т. Качеството им не е велико, ама на мен ми пасва като цена/качество.
пон авг 02, 2021 9:56 amspeka_rs написа:
Аз си купих слънчогледови в Русе на Приста комерс на 200 лв/т. Качеството им не е велико, ама на мен ми пасва като цена/качество.
Преди няколко години опуках два тона от тия. Във Варна бяха на 220.
Харесаха ми, ще проверя пак склада, понеже смятам да купя- да има.
silent - майстор
Заредих Хотз фокс 2тона за 420лв./тон......имам над половин тон Ред меджик остатък, но тази година цената от 480лв /тон за Меджика някакси не можах да преглътна...инак Меджика сравнен с предишните ми Пирин пелет които даже се водят по нисък клас не е кой знае колко голяма разликата....като калоричност са идентични...като съдържание на пепел са идентични....шлака има малко при Пирин пелет без да е болка за умиране при Меджика няма...друго предимство на Меджика е че има по-хубави чували в които няма прах...така че в заключение....според мен Меджика много се надценява по сайтове и седянки....да хубави пелети са но не са извънземни както почти се твърди .....догодина ще пиша за тези Хотз Фокс дето ще горя тази зима...
S7oyangeorgiev - напреднал
Здравейте! За първа зима ще се отоплявам на пелети. Камината, която си закупих е на Грейко 16kw. Искам да попитам, някой има ли опит с пелетите “Хот Хаус” в гр. Варна. Уточнявам гр. Варна, защото не съм запознат, дали се предлагат в другите градове! Благодаря ви предварително за отговорите :)
slavista - специалист
Коланги ,в София има ли някакви по-евтини пелети ? Преди ползвах иглолистни за 350 лева без надпис на чувалите , но загубих телефона на човека.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: